TERAPEUCI
 

 
DOROTA ROZMUS

sesje indywidualne przez Internet

Zapraszamy na sesje indywidualne z Dorotą Rozmus prowadzone przez Internet
w języku polskim (przez komunikator Skype).
Podczas sesji indywidualnych Dorota Rozmus pracuje według przekazów i z pomocą istot duchowych:
- posługuje się głosem do wytworzenia właściwych wibracji,
- skanuje aurę i harmonizuje ciało fizyczne i przestrzenie duchowe,
- uzdrawia poprzez dotyk i dźwięk głosu (dla osób chorych i zdrowych),
- prowadzi głęboką rozmowę, (doradztwo życiowe i duchowe), wskazuje drogę.
- wykonuje pracę energetyczną
Koszt: 250 zł (czas trwania ok. 45 - 50 min)


HEALING VOICE - WIBRACYJNA METODA UZDRAWIANIA DOROTY ROZMUS
Łagodny dźwięk śpiewu Doroty Rozmus trafia do podświadomości bez udziału Twoich myśli co sprawia, że praca z oczyszczaniem i uwalnianiem tego co niepotrzebne jest bardzo efektywna. Poprzez głęboką relaksację, śpiew prowadzącej oraz dźwięk własnego głosu możesz "wyrzucić" swoje emocje. Dotrzeć do głębokich pokładów spokoju, harmonii wewnętrznej, zrozumienia własnych możliwości i tego "kim naprawdę jesteś". Wsłuchać się w swoje wnętrze i odkryć melodię swej duszy.
W czasie warsztatów zostawiając świat zewnętrzny zaczynasz skłaniać się do wnętrza swojej osoby. Kiedy zaczynasz słuchać siebie, swoich dźwięków, swoich wibracji, oczyszczasz i otwierasz energię czakr, uwalniasz napięcia z fizycznego ciała, odblokowujesz psychiczne blokady twoich myśli i uczuć, doznajesz głębokiej relaksacji.
Dorota Rozmus prowadzi zajęcia w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie wokalistki jazzowej oraz wgląd i zrozumienie, jakiego doświadczyła na swojej długoletniej duchowej ścieżce.

Czytaj wywiad z Dorotą Rozmus "W przestrzeni Serca" <<<>>>DOROTA ROZMUS
Jest wokalistką, kompozytorką i terapeutką. Ukończyła Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 19 lat zajmuje się muzyką relaksacyjną promując stworzoną przez siebie Metodę Relaksacyjną opartą na śpiewie. Specjalizuje się w wibracjach dźwięków trafiających w głębokie warstwy duchowe, otacza swoich słuchaczy ciepłem, spokojem i łagodną wibracja swojego śpiewu, prowadząc ich w stan relaksacji. W 1981 r. wyjechała do Australii, gdzie spędziła 10 lat. Pobyt zaowocował otwarciem się na twórczość inspirowaną kolorami oraz przestrzenią, a także wyciszeniem i spokojem.
Nagrała autorską płytę z muzyką relaksacyjną i rozpoczęła promowanie własnej metody relaksacyjnej łączącej w sobie wibracyjne działanie dźwięku i koloru. Wiedzę praktyczną zdobywała pracując z pacjentami w szpitalach i uzdrowiskach, z dziećmi i z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
Uczestniczyła w wielu seminariach i warsztatach w kraju i za granicą szukając jednak własnej drogi, podążając za głosem intuicji. Wpływ na jej rozwój jako terapeutki i osoby mieli tacy wybitni nauczyciele jak Neale Donald Walsch, Gary Zukov czy Deepak Chopra. Lubi głęboki spokój zen, jak również współczesny sposób rozumienia energii w fizyce kwantowej. Dzieląc się doświadczeniami swoim śpiewem otwiera się na przekazywanie najwyższych wibracji, a jej dźwięki otwierają innych na ich własne poszukiwania i doznania.
- Jeżeli miałabym powiedzieć w kilku zdaniach, co jest najważniejsze dla Ciebie to pamiętaj, że zawsze jesteś kochany i przebywasz w przestrzeni miłości. Rozluźnij się, a odkryjesz zupełnie inny świat i swoją wewnętrzną prawdę. Kiedy Twój umysł przetransformuje się w przestrzeni serca, to Twoje życie zacznie się zmieniać, wszystko nabierze sensu i poczujesz radość. Mam nadzieję, że doznasz tego wszystkiego biorąc udział w moich zajęciach - Dorota Rozmus.


INFORMACJE - TERMINY - ZAPISY: arslibra@o2.pl tel: 22 - 768 - 00 - 68, 501 - 504 - 673