top of page
Gradient

FESTIWALE 2024
20 - 23 Czerwca - Mokosz
11- 14 Lipca 2024 - Shantaram
Reinkarnacyjne Kręgi Uzdrawiania, spotkania z Energią Reinkarnacyjną oraz pokazy pracy techniką STUT

DRODZY PRZYJACIELE
Tego roku wszyscy sympatycy pracy z Energią Reinkarnacyjną oraz poszukiwacze poprzednich wcieleń będą mogli spotkać się ze mną na trzech festiwalach: Simbiosa, Mokosz oraz Shantaram.
Poniżej prezentuję terminy festiwali oraz opisuję miejsca, gdzie będzie można zobaczyć moje pokazy, wykłady oraz sesje indywidualne.
Serdecznie zapraszam na zajęcia - Włodzimierz Adam Osiński

MOKOSZ FESTIWAL 2024 - ŚWIĘTO MATKI ZIEMI
20 - 23 Czerwca 2024,  Biwak Lednica koło Gniezna

Na  drugiej edycji Mokosz Festiwal organizatorzy zaplanowali dla mnie następujące wydarzenia:
21 VI 2024, piątek, godz. 14:00, strefa "Przy Jeziorze".

Odkrywamy Poprzednie Wcielenia - wykład oraz zbiorowa medytacja prowadzona.


21 VI 2024, piątek, godz. 18:00, strefa "Przy Jeziorze".
Szamańska Technika Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców - STUT - wykład oraz pokaz pracy

22 VI 2024, sobota, godz. 19:00, scena Amfiteatr
Szamański Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia

Natomiast w niedzielę mamy dla Was prawdziwe warsztaty:
23 VI 2024, niedziela, godz. 16:00 - 18:00,  scena Wigwam
Aktywacja Trzeciego Oka energią Kryształowej Czaszki - zajęcia za dodatkową opłatą.
Niezwykle intensywny dwugodzinny warsztat, podczas którego  będziemy otwierać się na odczuwanie wszystkich naszych wewnętrznych zmysłów paranormalnych ze szczególnym uwzględnieniem Trzeciego Oka.
Aktywacja Trzeciego Oka - to tak naprawdę stwarzanie energetycznego portalu łączącego nas ze sferą niefizyczną, a co za tym idzie otwarcie na energię, wiedzę, informacje i przekazy płynące  od naszych Opiekunów Duchowych, Przewodników, Mistrzów i Nauczycieli, Aniołów Stróżów, naszych ukochanych zmarłych oraz wielu innych Istot Światła wspierających nas każdego dnia w rozwoju duchowych.
Portal to także miejsce, poprzez które będzie docierać do nas energia życiowa wspierająca nasz cały organizm oraz energia uzdrawiająca, którą możemy wykorzystać do uzdrawiania samych siebie, swoich najbliższych oraz innych osób.
Uczestnicy będą także mogli odczuć połączenie ze swoim "Wyższym Ja", swoją Duszą. oraz przestrzenią nazywaną potocznie "boską" z którego to miejsca oryginalnie pochodzimy i która jest naszym prawdziwym DOMEM.
Doświadczenie połączenia się z tym miejscem i bycia w przepływie Bezwarunkowej Boskiej Miłości jest jedynym w swoim rodzaju odczuciem szczęścia, radości i niebywałej ekstazy. To uzdrowienie ciała, powłok subtelnych naszego ciała oraz uwolnienie się od wielu chorób i traumatycznych doświadczeń.
Ilość miejsc ograniczona, proszę o zgłoszenia telefoniczne.
Dobrze mieć ze sobą koc lub karimatę do leżenia.
koszt warsztatu - 200zł.  (dokonując przedpłaty zapewniasz sobie miejsce w zajęciach)
Najlepiej dzwonić lub wysyłać sms-y na 501 504 673.

Podczas całego festiwalu znajdziecie mnie w niebiesko-zielonym namiocie z napisem ARS LIBRA. Będę tam prowadził sesje indywidualne oraz promował swoją unikalną książkę "Pożeracz Snów", będącą opowieścią o wyprawie w przestrzenie niefizyczne.
Już teraz możecie rezerwować terminy na sesje indywidualne po specjalnej festiwalowej cenie.
sesja 30 min - 100zł
sesja 60 min - 200zł
Prośba o doświadczenie wyjścia w przestrzeń niefizyczną - gratis.
Najlepiej dzwonić lub wysyłać sms-y na 501 504 673.

Dokładny adres festiwalu MOKOSZ:
Biwak Lednica, Imiołki 1, 62-265 Kiszkowo.

-----------------------------------
SHANTARAM - WIOSKA DOŚWIADCZANIA I KREACJI
10 - 14 Lipca 2024, Stefanów 62 koło Spały

Program festiwalu nadal jest w przygotowywaniu ale z pewnością zaprezentuję tam wykład, pokaz uzdrawiania oraz Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia.
Podczas festiwalu znajdziecie mnie w zielonym namiocie z napisem ARS LIBRA.Będę tam prowadził sesje indywidualne oraz promował swoją unikalną książkę "Pożeracz Snów", będącą opowieścią o wyprawie w przestrzenie niefizyczne.
Już teraz możecie rezerwować terminy na sesje indywidualne po specjalnej festiwalowej cenie. Najlepiej dzwonić lub wysyłać sms-y na 501 504 673.

Dokładny adres festiwalu Shantaram:
Łowisko "Dolina Pięciu Stawów"
Stefanów 62, 26-315 Stefanów, koło Spały

Siłą Regresji Transowej jest to, że będziemy mogli doświadczyć swoich poprzednich wcieleń osobiście, bez niczyjej pomocy. Nikt nie będzie nas oświecał i niczego nie będzie nam wmawiał. Energetyczna praca duchowa odbędzie się w naszych umysłach podczas sesji regresyjnej – początkowo z udziałem bębna szamańskiego, kiedy dochodzi do ujawnienia się poprzedniego wcielenia, a potem z udziałem relaksujących energetycznie mis i gongów tybetańskich, kiedy będziemy się uwalniać od wszystkich negatywnych wzorców i traum.

Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia - kilka zdań wyjaśnienia
Krąg powstaje w chwili kiedy uczestnicy wydarzenia doznają Aktywacji i Przepływu Energii Reinkarnacyjnej w swoich ciałach fizycznych i powłokach energetycznych.
Podczas Kręgu łączymy się ze wszystkimi swoimi poprzednimi wcieleniami, poznajemy ich doświadczenia, wiedzę i mądrość, wyruszamy w wymiar bez czasu, przestrzeni i poczucia fizyczności. Uzdrawiamy relacje pomiędzy naszymi inkarnacjami i uwalniamy się od karmicznych, reinkarnacyjnych i rodowych traum, wzorców oraz schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w naszej rodzinie lub rodzie.
W trakcie trwania Kręgu mamy także okazję połączyć się z naszym wyższym Ja, z Duszą oraz z Boską Przestrzenią, która jest, tak naprawdę naszym "domem" czyli miejscem z którego pochodzimy. Powrót do tego obszaru to możliwość odczuwania Boskiej Bezwarunkowej Miłości, wraz z którą spływa na nas także energia uzdrawiająca sprawiająca, że całe nasze ciało oraz wszystkie powłoki subtelne powracają do "ustawień fabrycznych" czyli uwalniają się o wszelkich traum i wspomnień oraz wirusów, które sami tam umieściliśmy, lub pozwoliliśmy, aby zrobili to inni.
Praca w Kręgu to także otworzenie się na miłość, dobroć i obfitość we wszystkich aspektach życia. To uwolnienie blokad uniemożliwiających nam odnalezienie naszego  partnera zwanego często "Bliźniaczym Płomieniem".

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła.
Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

 DOJAZD
Dokładny adres festiwalu MOKOSZ:
Biwak Lednica, Imiołki 1, 62-265 Kiszkowo.

bottom of page