top of page
Gradient

"DROGA DO ZDROWIA I OBFITOŚCI"
czyli
praktyczne Feng Shui i jak je stosować w życiu
27 - 28 XI 2021
warsztaty prowadzi Ireneusz Mielec

Feng Shui

POZWÓL, ABY PRZESTRZEŃ PRACOWAŁA DLA CIEBIE
- Chcesz być zdrowy, bogaty i wieść szczęśliwe życie?
- Pragniesz udanego związku?
- Zależy Ci na rozwoju osobistym lub duchowym?


Zapraszamy Cię na warsztaty, które w pozytywny sposób odmienią twoje życie. Poznasz prawdziwe i skuteczne Feng Shui, które będziesz mógł zastosować od zaraz u siebie i swoich przyjaciół. Otrzymasz do dyspozycji wiedze oraz narzędzia, dzięki którym poczujesz spełnienie i radość z życia.
"Droga do zdrowia i obfitości" to bardzo intensywne dwudniowe warsztaty. Obfitować będą w wiedzę i ćwiczenia praktyczne, dzięki którym uczestnicy zapoznają się ze skutecznym stosowaniem Feng Shui w życiu. Wiedza zdobyta na zajęciach będzie mogła być zastosowana natychmiast. Warsztaty dadzą również podstawy do samodzielnego studiowania tej sztuki. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalne techniki możliwe do natychmiastowego zastosowania już podczas samych warsztatów jak i po powrocie do domu. Gwarantujemy przekaz, który pozwoli na łatwiejsze zrozumienie i rozwieje niepewności związane z interpretacjami, tej wiedzy przez różne tradycje Feng Shui.


PO NASZYCH WARSZTATACH

Nie obiecujemy, że po dwóch dniach zajęć zostaniesz mistrzem Feng Shui. Z pewnością jednak dużo się zmieni:

- Zaczniesz inaczej patrzeć na swoją przestrzeń i dowiesz się jak ogromny wpływ ma ona na twoje życie.

- Otrzymasz wiedzę i proste bezpieczne narzędzia do zastosowania od zaraz, które mogą zmienić twoje życie na szczęśliwsze.

- Dowiesz się co zrobić, by przyciągnąć do swego życia pieniądze, zdrowie, udany związek, jak poprawić relacje rodzinne i relacje z dziećmi, co zrobić by łatwiej się uczyć i zdawać egzaminy, jak znaleźć lepszą pracę.

A wszystko to dzięki wprowadzeniu pozornie nieznaczących zmian w swoim mieszkaniu lub domu.

Mielec.I.portret.1.jpg

IRENEUSZ MIELEC
Ukończył Wydział Malarstwa i Wydział Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zajmuje się wiedzą Feng Shui od ponad 30 lat. Posiada olbrzymią wiedzę na temat zjawisk energetycznych, chi, promieniowania kształtu i radiestezji. Jest również znawcą i badaczem piramid oraz ich wpływu na ludzi, zwierzęta i rośliny. W pracy eksperta korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach Feng Shui oraz radiestezji, reiki, metody Silvy.
W swojej pracy posługuje się sprawdzonymi narzędziami: system Czterech Filarów Przeznaczenia, systemem analizy opartym na Bagua (Szkoła Życiowych Aspiracji), - systemem wywodzącym się z Buddyzmu Tybetańskiego (Szkoła Czarnych Czapek), systemem Bazhai Pai, oraz Szkołą Formy (Xing Fa) i Szkołą Kompasu (Li Fa). Tradycyjną wiedzę łączy z najnowszymi zdobyczami nauki takimi jak: psychofizjologia widzenia, ergonomia, psychologia i radiestezję oraz wiedzą zdobytą na studiach Architektury Wnętrz. 
W gronie profesjonalistów uważany jest za jednego z najlepszych konsultantów. Trzykrotnie otrzymał Tytuł Eksperta Roku Podkreśla, że Feng Shui nie jest nauką zamkniętą i ciągle ewoluuje korzystając z coraz nowszych zdobyczy współczesnej wiedzy.

Do Feng Shui stara się wnieść wiele nowości, których nadrzędnym celem jest odnalezienie klucza do szczęścia człowieka, w oparciu o jego indywidualne marzenia, predyspozycje i cele, które sobie stawia.
Ireneusz Mielec swoją wiedzą dzieli się z ludźmi podczas wykładów, prelekcji oraz warsztatów. Z jego ekspertyz korzystają firmy prowadzące działalność gospodarczą i osoby prywatne.

NA WARSZTATACH NAUCZYMY SIĘ:

1. Skuteczne Feng Shui - co to jest i jak działa. Przykłady zastosowania i efekty w codziennym życiu.

2. Trzy szczęścia - koncepcja chińska. Odmienne spojrzenie na koncepcje losu i przeznaczenia. Możliwość wpływu na los i kształtowanie swego życia.

3. Omówienie szkół Feng Shui, odmienne spojrzenie na ten sam problem. Czyli jak wykorzystać poszczególne szkoły Feng Shui, by uzyskać większą skuteczność realizacji planów i marzeń. Jak sprawić by przestrzeń pracowała dla dobra jej użytkowników.

4. Filozofia Tao jako podstawy na której opiera się Feng Shui.

5. Omówienie teorii Pięciu Elementów. Szersze spojrzenie na przestrzeń, która nas otacza i współdziałanie wszystkich elementów składowych. Relacje pomiędzy przestrzenią i ludźmi oraz relacje międzyludzkie związane z wewnętrzną osobistą energią każdego.

6. Sprawdzone narzędzia stosowane w Feng Shui

    - Lo Shu

    - Ho Tu

    - Bagua

7. Feng Shui, a podświadomość. Róże poziomy oddziaływania w osiągnięciu szczęścia.

8. Omówienie i praktyczne ćwiczenia, analizy przy pomocy siatki Bagua.

9. Podstawy szkoły Kierunków Osobistych, liczba kua, kompas Ba Zi.

10. Aspekt zmian czasowych a Feng Shui.

11. Negatywne wpływy roczne.

12. Podstawy szkoły Wędrującej Gwiazdy.

DROGA DO ZDROWIA I OBFITOŚCI
czyli praktyczne Feng Shui i jak je stosować w życiu
Zajęcia prowadzi Ireneusz Mielec

27 - 28 XI 2021 (sobota - niedziela) - warsztaty
godz. 10:00 - 18:00.

- miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne "SPOŁEM", ul. Grażyny 13
- zajęcia w godz. 10:00 - 18:00 (z przerwą obiadową ok. godz. 14:00, posiłki ani noclegi nie są wliczone w cenę warsztatów).
- koszt warsztatów: 590zł (rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki)
- przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
- w zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie,
- ilość miejsc będzie ograniczona aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią.
- Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały i skrypty do prowadzenia zajęć.

Na zajęcia należy:
- przyjść w wygodnym ubraniu,
- mieć długopis i zeszyt do notowania,
- przynieść koc lub karimatę do leżenia.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

Warszawa:
Centrum szkoleniowo-konferencyjne "Społem"
ul. Grażyny 13.

bottom of page