top of page
Gradient

Warszawa
SESJE INDYWIDUALNE
prowadzi IWONA GÓRZKOWSKA-JARZĄBEK

Zapraszamy na sesje indywidualne z Iwoną Górzkowską-Jarząbek, obdarzoną zdolnością komunikowania się ze światem duchowym jako medium i jasnowidz.
Pani Iwona rozpoznaje poprzednie wcielenia, dokonuje analiz karmicznych, odprowadza dusze oraz porozumiewa się z opiekunami duchowymi cyklu życiowego.


Poznaj swojego Opiekuna Cyklu Życia

- Opiekun Cyklu Życia, bo tak go nazywam, to ktoś kto jest przy nas od naszego urodzenia i kto ma za zadanie pomóc nam w przejściu na Drugą Stronę, chyba że zdecydujemy inaczej i zostaniemy blisko naszych rodzin, naszych kochanych, naszych problemów.

Indianie nazywają go Sprzymierzeńcem, inni – Aniołem Stróżem, ja widzę konkretną postać z ludzkimi cechami, takimi jakie są nam niezbędne w danym życiu. Cechami, jakie są pomocne w wyzwaniach i lekcjach jakie sobie zaplanowaliśmy.

Czasem jest ich kilku jak u mnie, ale z zasady jeden jest najważniejszy i to on jest z nami każdego dnia.
 

- Kiedy wiemy, że nie jesteśmy sami, że ktoś czuwa nad nami i śpieszy z pomocą, łatwiej nam przetrwać kolejny trudny dzień.

Mamy świadomość, że nawet śmierć nie oznacza pustki, że w tej traumatycznej chwili ktoś podaje nam przysłowiową rękę i przynosi światło niezbędne do przejścia przez Tunel.

Każdy z nas ma swoją wolną wolę ale i chwile zawahania i wtedy warto wsłuchać się w siebie i usłyszeć jego głos.
Zapraszam na moje spotkania - Iwona Górzkowska-Jarząbek.

11.CW.jpg

Sesje Indywidualne z Iwoną Górzkowską-Jarząbek
Warszawa
- sprawdzenie energii danej osoby,
- sprawdzenie karmicznych relacji partnerskich i rodzinnych (konieczne wspólne zdjęcie z partnerem, bez okularów i nakrycia głowy)
- rozmowa z Opiekunem Duchowym lub Duszą,
- czytanie z aury wiodących wcieleń,
- czas trwania ok. 50 min,
- koszt 300zł, (wyłącznie na wcześniejsze zapisy).
Zgłoszenia przyjmujemy:
- mailowo - na adres arslibra@o2.pl
- telefonicznie: 501-504-673
- oraz przez formularz kontaktowy na naszej stronie

3.CW.jpg

IWONA GÓRZKOWSKA-JARZĄBEK
absolwentka prawa i specjalistka od zarządzania dużymi firmami. Obdarzona zdolnością komunikowania się ze światem duchowym jako medium i jasnowidz. Rozpoznaje poprzednie wcielenia, dokonuje analiz karmicznych, odprowadza dusze oraz porozumiewa się z opiekunami duchowymi cyklu życiowego. Znana w mediach społecznościowych jako „Zmęczona Dusza”.
Jej największą pasją są podróże do miejsc o wysokiej energetyce na całym świecie.
Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne.

bottom of page