top of page
Gradient

13 VI 2021, (niedziela), godz. 19:00 - 21:00 - online
ŻYCIODAJNA ENERGIA SERCA

Szamańska Podróż z Bębnem, Medytacja i Święta Ceremonia 

mini warsztaty szamańskie Beaty Alföldi

Beata Alfoldi - Energia Serca

Ten głęboko wzbogacający i niezwykle intensywny warsztat jest dla wszystkich, którzy pragną, wraz z innymi podobnie myślącymi ludźmi, odblokować swoją osobistą moc, twórczy potencjał i odkryć swoją życiodajną przestrzeń Serca.

B.Alfoldi.rytual.jpg

Kiedy gromadzimy się wokół Świętego Ognia, w każdym z nas budzi się Pradawna Pamięć o tym, kim jesteśmy i dlaczego znaleźliśmy się właśnie tu i teraz.

To ścieżka uzdrowienia, mądrości, współczucia, miłości do siebie i mocy.
Kiedy otwieramy się na naszą pierwotną, skrywaną we wnętrzu, dzikość odnajdujemy tam miłość, pasję do życia i delikatność dla tego, co dopiero powstaje.


- Dołącz do mnie w ten wspaniały wieczór i weź udział w szamańskiej podróży w dźwiękach bębna, świętej ceremonii oraz prowadzonej medytacji, która zaktywizuje twoją przestrzeń Serca – Beata Alföldi.

Ten warsztat jest dla osób, które pragną:

- połączyć szamańskie rytuały z życiem codziennym, w celu poprawy swojego zdrowia, zdolności przewidywania przyszłych wydarzeń i wewnętrznej transformacji,
- wykreować życie pełne sensu, obfitości, mocy i znaczenia.
- pogłębić swoje połączenie z Duchem,
- oczyszczenia z negatywnych wspomnień i bólu,
- poznania swojej ‘wiedzy wewnętrznej”, mądrości i intuicji,
- pragną zgłębić sztukę świętych ceremonii, w celu wzmocnienia swojego twórczego potencjału.

BeataAlfoldi-1-v2.jpg

Beáta Alföldi

- uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie, pomagania innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.

Beáta przewodzi zjazdom i konferencjom, prowadzi wykłady, sesje indywidualne, seminaria i międzynarodowe obozy szamańskie na całym świecie.

Napisała jeden z rozdziałów książki "Shamanism for the New Millennium", która stała się bestsellerem portalu Amazon.

Została jedną z bohaterek filmu dokumentalnego "Women of Heart", którego premiera miała miejsce w 2019 roku. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Leczenia Energetycznego (International Energetic Healing Association), inspiruje innych ludzi do odnajdywania w sobie indywidualnej drogi życia pełnej odwagi, autentyczności i wolności.

Czytaj wywiad z Beátą Alföldi "Przebudzenie kobiecej mądrości" na naszej stronie lub w numerze 09/2020 miesięcznika "Czwarty Wymiar"

13 VI 2021, (niedziela), godz. 19:00 - 21:00

Życiodajna Energia Serca - Szamańska Podróż z Bębnem, Medytacja i Święta Ceremonia – mini warsztaty szamańskie Beáty Alföldi

- warsztaty będą tłumaczone z języka angielskiego

- zajęcia odbędą się poprzez platformę Zoom. Osoby, które dokonają opłaty otrzymają link do połączenia się z grupą oraz instrukcję jak uruchomić na swoim komputerze lub telefonie komunikator Zoom.

- koszt uczestnictwa w zajęciach: 125zł

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

 

Przygotowania:

- zapewnij sobie przyjazną przestrzeń, w której podczas seminarium będziesz mógł wygodnie siedzieć, a potem podczas szamańskiej podróży przy bębnie – leżeć w pozycji umożliwiającej wejście w trans.

- zorganizuj sobie wygodne miejsce do leżenia i koc do przykrycia się. Dobrym pomysłem są też słuchawki, szczególnie podczas transu.

- przygotuj siebie wodę do picia oraz przybory do notowania wykładu lub własnych doświadczeń z transu.

Beata - zapisz się

Praca z medycyną roślin, cz. I

Praca z medycyną roślin, cz. II

Medycyna Ziemi i jej niezwykłe sposoby uzdrawiania  -

Beáta Alföldi i Frederic Cherri.

Włącz polskie napisy klikając na ikonkę na dole ekranu.

Film w wersji oryginalnej, bez napisów.

beata-water Drum.jpg
bottom of page