top of page
Gradient

18 października 2023, godz. 19:00 - Warszawa
REINKARNACYJNY KRĄG UZDROWIENIA

Uzdrawianie i poszerzanie własnej świadomości poprzez podróże do przeszłych, przyszłych i alternatywnych inkarnacji

prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

Każdy z uczestników Kręgu Reinkarnacyjnego Uzdrowienia doświadczy załamania fali kwantowej, podczas którego będzie miał szansę poczuć połączenie ze wszystkimi swoimi wcieleniami, rozpoznać je, uzdrowić oraz wzbogacić się o ich doświadczenia.

Aby tego dokonać stworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na trzech filarach - Miłości, Świetle i Mocy.
Uzdrawiając siebie uzdrowimy także wszystkie swoje pozostałe wcielenia (przeszłe, przyszłe, równoległe i pochodzące z alternatywnych rzeczywistości).
Wykroczymy poza czas, przestrzeń i poczucie fizyczności.
Podczas rytuału wykroczenia - zazwyczaj każda osoba odczuwa siłę, która uwalnia go z poczucia cielesności i przenosi w wymiar duchowy.

371543571_211573048562169_5608591808534516361_n.jpg

W dalszej części Reinkarnacyjnego Kręgu będziemy mogli zintegrować nasze doświadczenia podczas relaksu przy gongach i misach tybetańskich.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, podczas którego będziemy odkrywali nasze poprzednie wcielenia, nawiązywali z nimi kontakt i uświadamiali sobie, jaki mają wpływ na naszą obecną inkarnację.

O ile łatwiej jest nam przerabiać lekcję życia, którą przygotowała dla nas nasza Dusza, kiedy mamy świadomość, że obecna inkarnacja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego wcielenia i mamy szansę na przerobienie, przetransformowanie lub zakończenie wielu nie dokończonych spraw. Dzięki takiej wiedzy tak wiele rzeczy w naszym życiu może zostać wyjaśnionych, zrozumianych lub na zawsze odpuszczonych.
Na zakończenie - dla wszystkich chętnych dokonam odczytu poprzednich wcieleń patrząc w oczy i wypowiadając specjalną formułę.
- Zapraszam na spotkanie - Włodzimierz Adam Osiński

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.
Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

18 października 2023, (środa), godz. 19:00 - 21:30
Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia

Unikalne zajęcia uzdrawiania i poszerzania własnej świadomości poprzez podróże do przeszłych, przyszłych i alternatywnych inkarnacji.
- tylko 20 miejsc,
- oplata - 90zł od osoby, (pary płacą po 80zł),
-prosimy o przybycie w luźnych strojach,
- należy przynieść koc, poduszkę i karimatę, aby uczestniczyć w zajęciach na leżąco,

- zalecamy także mailowe lub telefoniczne zgłaszanie swojej obecności,
Miejsce: Warszawa, Centrum konferencyjno-szkoleniowe "Społem", ul. Grażyny 13,


SESJE INDYWIDUALNE
Tego samego dnia, 18-go października, przed zajęciami będzie także można zapisać się na sesje indywidualne STUT (Szamańska Technika Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców), które są znakomitym uzupełnieniem wyzwalania się z negatywnych wzorców przeszłości zapoczątkowanym podczas szamańskiej regresji transowej.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem", ul. Grażyny 13.
Ze względu na roboty drogowe prowadzone na ul.Puławskiej sugerujemy:
- dojechać metrem do stacji "Racławicka" i dojść ulicą Wiktorską do Puławskiej ok. 10 min. Na ul. Puławskiej skręcamy w lewo i mijając Odolańską, Dąbrowskiego i Różaną dochodzimy do ul. Grażyny.
- można także dojechać metrem do stacji „Wierzbno” i na ul. J. P. Woronicza przesiąść się do tramwaju nr 31, który dojeżdża do tymczasowej pętli przy ul. Dworkowej.
Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "Społem" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,

bottom of page