top of page
Gradient

"BRAZYLIA - WYPRAWA PO ZDROWIE"
Jesień 2024 - Abadiania
wyjazd do słynnego miejsca uzdrowień
Casa de Dom Inácio de Loyola

Feng Shui

Już od ponad czterdzieści lat Brazylijczycy pielgrzymują do małej miejscowości Abadiania leżącej około 100 kilometrów od stolicy tego kraju Brasilia, gdzie znajduje się centrum spirytystyczne nazywane Casa de Dom Inacio de Loyola. Przyjeżdżają tam w nadziei na wyzwolenie od gnębiących ich fizycznych i psychicznych chorób oraz psychologicznych problemów. Przybywający z całego świata ludzie stają się świadkami, uczestnikami i pomocnikami w niekończącym się festiwalu cudownych uzdrowień.

SAM_8225.JPG

Przez te wszystkie lata miejsce to było związane ze spirytystycznym medium Joao Teixeira de Faria, który nazywany był także Janem od Boga. Uzdrowiciel wchodził w trans, a jego ciało stawało się narzędziem, a on sam kanałem, za pomocą, którego pojawiające się energie uzdrowicieli duchowych dokonywały spirytystycznych operacji. Obecnie, od kilku lat Casa funkcjonuje samoistnie, jak każde inne miejsce słynące z wysokiej energii oraz cudownych uzdrowień.  Każdego dnia przez pokoje medytacyjne, w których dochodzi do uzdrowień przewijają się dziesiątki osób, proszących o zdrowie dla siebie i swoich najbliższych. Niefizyczne istoty nazywane "świetlistymi lekarzami" ciągle pomagają potrzebującym i dokonują uzdrowień.
W Abadiani pojawiają się także ludzie, którzy pragną wzmocnić swoje moce duchowe, otworzyć połączenie z przestrzeniami niefizycznymi i nawiązać silniejszy kontakt ze swoimi opiekunami duchowymi. Casa de Dom Inacio de Loyola to miejsce, w którym medytuje się z niezwykłą mocą, wyrazistością i głębią. Pobyt w tej małej miejscowości to niekończący się festiwal duchowych przeżyć i akcelerator przyspieszający rozwój wewnętrzny każdego, kto jest na to gotowy. Zapraszamy Was właśnie na taką wyprawę - wyprawę po zdrowie.

jan.od.boga.terapia.1.250.jpg

W każdą środę, czwartek i piątek Joao stawał się medium pozwalając wniknąć w swoje ciało uzdrawiającym bytom. Kiedy jakiś byt przejmował władzę nad ciałem Jana było to widoczne dla wszystkich zgromadzonych, albowiem Brazylijczyk zmieniał nie tylko swoje zachowanie i osobowość, ale nawet głos oraz sposób mówienia. Każda z istot duchowych nawiedzających Jana od Boga była znakomitym uzdrowicielem, lekarzem, bądź chirurgiem. Większość bytów chętnie się przedstawiała, dzięki czemu udało się zidentyfikować ponad 32 duchowych uzdrowicieli.

Duchowi kierującemu ciałem Joao towarzyszyło zawsze szereg niewcielonych bytów, które dokonywały energetycznych zabiegów na  osobach przybyłych do Casy.

Po zakończeniu całego procesu terapeutycznego byty opuszczały ciało Joao, a on na powrót stawał się sobą. Spirytystyczną klinikę nazwano Casa de Dom Inácio de Loyola (Domem Ignacego Loyoli), na cześć jednego z pierwszych bytów, który nawiedził Joao,

 

W Casie odbywały się dwojakiego rodzaju zabiegi: widzialne i niewidzialne.

- zabiegów widzialnych (fizycznych) dokonywał Jan od Boga na osobach, które skończyły 18 lat, a nie przekroczyły 52 i które zgłosiły się dobrowolnie lub zostały przez Joao wybrane.

- zabiegów niewidzialnych (energetycznych), którym poddawani byli wszyscy pozostali uczestnicy sesji terapeutycznych, a dokonywanych przez byty energetyczne pojawiające się w wewnętrznych salach medytacyjnych Casy.

John-of-God-x-9.jpg

Do Casa de Dom Inácio przybywali i nadal przybywają ludzie w nadziei na wyleczenie chorób, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna, jak: rak, AIDS, artretyzm, astma, zaćma, paraliż, choroby psychiczne.

W Abadianii pojawiają się także terapeuci i uzdrowiciele, którzy twierdzą, że dzięki spotkaniom z niefizycznymi bytami otrzymali nowe moce duchowe wspomagające ich w leczeniu swoich pacjentów.
Obecnie w Casie można spotkać różnych brazylijskich uzdrowicieli spirytystycznych, którzy "gościnnie" dokonują uzdrowień, Jednym z nich jest znany w Polsce Jucelino Nobrega da Luz, słynne medium, jasnowidz i uzdrowiciel.
Zwyczajowo osobom przebywającym w Casie zaleca się być ubranym na biało.

Cały pobyt w miejscowości Abadiania należy traktować jako uzdrawiający. Ta niewielka osada położona jest na ogromnej półce krystalicznej. Pod ziemią znajdują się niezwykle bogate złoża kryształu górskiego o różnym zabarwieniu oraz wielu kamieni półszlachetnych. Panująca w Abadianii energia sprzyja głębokiej medytacji, podnoszeniu osobistej wibracji, wyciszeniu umysłu, uwalnianiu emocji oraz przywracaniu do zdrowia chorych organów wewnętrznych. Dla osób pragnących medytować wyznaczono specjalny taras medytacyjny, z którego roztacza się widok na rozległą zieloną dolinę i drogę prowadzącą ku wodospadowi.

DOLINA ŚWIĘTEGO WODOSPADU
Jednym z najważniejszych rytuałów, obok uczestniczenia w zabiegach duchowych w Casie, jest oczyszczająca kąpiel w słynnym wodospadzie znajdującym się  w urokliwej dolinie, do którego prowadzi droga zaczynająca się na tyłach Casy. Duchowe doświadczenia towarzyszące rytuałowi oczyszczenia  dokonywanego pod krystalicznie czystą wodą wodospadu, są niezwykle trudne do opisania. Wiele osób uważa, że medytacje i ablucje w wodzie wodospadu są tak samo istotne, jak poddawanie się zabiegom energetycznym w pomieszczeniach Casa de Dom Inácio de Loyola. Odczuwający subtelne wibracje twierdzą, że okolice wodospadu wybrane są przez Duchy Natury, a sama jego woda pobłogosławiona i nasączona energią przez uzdrawiające byty.

DSC00631-1080x675.jpeg
brazylia.jpg

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny.
Po raz pierwszy odwiedził Abadianię i klinikę spirytystyczną Jana od Boga w lutym 2010 roku. Został przewodnikiem autoryzowanym przez Casę i rozpoczął prowadzenie grup z Polski. Od tamtej pory wielokrotnie odwiedzał Brazylię otaczając swoją opieką i wspierając duchowo wszystkie osoby, które zdecydowały się na wyjazd.
Stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych. Szamańskich rytuałów oraz techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Innymi jego szamańskimi nauczycielami byli Margit Bohdalek oraz peruwiański szaman Gerardo Pizarro.
Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.
Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

BRAZYLIA -  WYPRAWA PO ZDROWIE
Wyjazd do centrum spirytystycznego 
Casa de Dom Inacio de Loyola w miejscowości Abadiania
Jesień 2024

- wyjazd 2-tygodniowy

Koszt wyjazdu:

- bilet lotniczy, wg aktualnych cen,

- część biletu lotniczego i zakwaterowania przewodnika, rozkłada się na wszystkich uczestników wyjazdu,

- honorarium od osoby za 2 tygodnie opieki i prowadzenia w Casie: 1.000 zł,

- przejazd z lotniska do Abadiania, zakwaterowanie i wyżywienie, powrót na lotnisko: 650 Euro.

Pobyt w pokojach dwuosobowych z łazienkami.

Dopłata do pokoju jednoosobowego - 80 Euro.

Cena nie zawiera: oferowanych w Casie suplementów ziołowych robionych na bazie passiflory, kryształów,  zabiegów energetycznych "krystalicznych łóżek", wycieczek fakultatywnych, ubezpieczenia turystycznego na czas pobytu w Brazylii, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
Termin wyjazdu może ulec nieznacznej modyfikacji w zależności od dostępności biletów lotniczych.

Wycieczki fakultatywne:

- BRASILIA - zwiedzanie stolicy Brazylii (1 dzień)

Zwiedzanie najsłynniejszych budowli stolicy kraju Brazylii: Katedra Metropolitalna, katedra św. Jana Bosco, Gmach Zgromadzenia Narodowego, Muzeum Sztuki Współczesnej, "Piramida LBV" - Świątynia Dobrej Woli, Wieża Telewizyjna, tradycyjny targ z pamiątkami.

 

- PIRENOPOLIS - (1 dzień)

Zwiedzanie historycznej miejscowości założonej przez portugalskich osadników na początku XVIII wieku. W programie: Kościół Nossa Senhora do Rosario, Muzeum Sztuki Sakralnej, Stary Rynek, Park Krajobrazowy Vagafogo. wodospad Meia Lua lub Usina Velha.
Program obu wycieczek może ulec modyfikacji w zależności od dostępności zwiedzanych obiektów.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

bottom of page