top of page
Gradient

  22 lutego 2025
PLAN TWOJEJ DUSZY, ŻYCIE MIĘDZY WCIELENIAMI
warsztaty hybrydowe z regresjami
prowadzi ROBERT SCHWARTZ
autor "Odważnych Dusz", "Daru Duszy" i "Miłości Duszy"

Robert Schwartz

Zanim się urodzimy, każdy z nas planuje okoliczności, relacje partnerskie i główne wyzwania, jakich doświadczymy w naszym nadchodzącym życiu. Czy chciałbyś odkryć swój plan życiowy - plan, który sam stworzyłeś, zanim się urodziłeś?
Czy chciałbyś uzyskać wgląd w duchowe znaczenie i cel związków i relacji partnerskich oraz najważniejszych wyzwań pojawiających się w twoim życiu?
Zapraszamy na głęboko uzdrawiające, oświecające i przemieniające życie zajęcia Roberta Schwartza pisarza i mistrza hipnozy regresyjnej.

NA ZAJĘCIACH:

- Praca z emocjami, z którymi nie radziłeś sobie w poprzednich inkarnacjach,
- Przekształcanie świadomość ofiary w potężnego twórcę życia,
- Pozbywanie się poczucia winy,
- Napełnianie miłością, zrozumieniem i współczuciem wobec siebie,
- Przebaczenie tym, którzy nas skrzywdzili,
- Zrozumienie, że jest się piękną, wspaniałą i świętą Duszą,
- Odkrycie, że jest się najodważniejszą z istot, która wcieliła się w ziemskim wymiarze i zaplanowała dla sobie tak trudne doświadczenia.

PROGRAM SEMINARIUM

Boskie Wartości

Zanim się urodzimy, planujemy dla siebie wielkie wyzwania, aby rozwinąć w sobie cechy zwane Boskimi Wartościami (Divine Virtues).
Ćwiczenie, które opracował i poprowadzi Robert Schwartz  wyjaśni nam wiele tematów naszego życia i ujawni Boskie Wartości, które jako dusze chcieliśmy kultywować i wyrażać właśnie w tym życiu.
Większość ludzi zaplanowała pogłębienie swojego rozwoju w dwóch lub trzech Boskich Wartości przejawiających się w ich obecnym życiu. Kiedy wreszcie dowiesz się, nad którymi Boskimi Wartościami pracujesz, zobaczysz nowe i uzdrawiające znaczenie wyzwań, z którymi już się w życiu zmagałeś. O wiele bardziej świadomie będziesz odbierać także lekcje jakie przyniosą ci przyszłe, również zaplanowane przez ciebie, życiowe wyzwania.
Takie rozszerzenie świadomości wpłynie na wzmocnienie twojej osobowości, pomoże ci także znaleźć zrozumienie wielu wydarzeń, aby ostatecznie przynieść spokój i radość życia.

Kontakt z ukochaną osobą

Robert Schwartz poprowadzi zbiorową indukcję hipnotyczną, która umożliwi uczestnikom warsztatów kontakt z ukochaną osobą "zmarłą". Większość ludzi jest w stanie wyraźnie wyczuć wyjątkową energię ukochanej osoby, a wiele osób otrzymuje również konkretną, przeznaczoną dla nich, wiadomość. Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Życie Między Wcieleniami

Rober Schwartz poprowadzi sesję regresji grupowej polegającą na nawiązaniu kontaktu z Duszą pomiędzy wcieleniami (Between Lives Soul Regression).
Będąc w BLSR doświadczasz przeszłego życia, które da ci wgląd w plan twojego aktualnego życia. Następnie przejdziesz z przeszłego życia do stanu pomiędzy wcieleniami. Jest to bezpieczny, łatwy i naturalny proces.
Będąc w stanie między wcieleniami nawiążesz kontakt z jednym z twoich duchowych przewodników.  Twój przewodnik poprowadzi cię do Rady Starszych, mądrych, kochających i wysoce rozwiniętych istot, które nadzorują cykl reinkarnacji na Ziemi.
Członkowie Rady wiedzą wszystko o Tobie, włączając w to wszystko o twoich poprzednich i obecnym życiu. W rozmowie z nimi możesz zadawać dowolne pytania na dowolny temat. Możesz pytać o swój plan życiowy i cel życia, istotne związki i relacje oraz głębokie duchowe znaczenie wszelkich fizycznych lub emocjonalnych trudności, a także jakie mają znaczenie i jak uzdrowić wyzwania, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.
Sesja BLSR to potężne i zmieniające życie doświadczenie.
Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Robert.Schwartz.photo.1_edited.jpg

ROBERT SCHWARTZ
Urodził się w 1967 r. w Cleveland (Ohio). Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował na własny rachunek jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem Odważnych Dusz rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia.
Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi. Szczególnie przekonywującym momentem dla Roberta było, kiedy jego przewodnicy poprzez medium przekazali mu słowa szczególnej modlitwy, którą skierował do Boga 5 lat wcześniej.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

W rezultacie Robert zdecydował się napisać książki, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Efektem jego pracy są: "Odważne Dusze", "Dar duszy" i "Miłość Duszy".

Seminarium Roberta Schwartza

22 lutego 2025,  sobota: godz. 14:00 - 20:30

Plan twojej Duszy, Życie Między Wcieleniami - seminarium.
Warszawa, Centrum Konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13

Zajęcia będą prowadzone w formie hybrydowej. Ponieważ Robert Schwartz w 2024 nie będzie przyjeżdżać do Europy proponujemy Państwu zajęcia hybrydowe, w czasie których zgromadzeni na sali uczestnicy warsztatów będą łączyć się przez Internet z naszym wykładowcą. Wykłady, medytacje i ćwiczenia będą prowadzone "na żywo". Uczestnicy kursu będą widzieli Roberta Schwartza na dużym ekranie, będzie też możliwość zadawania pytań i otrzymywania na nie indywidualnych odpowiedzi.

Schwartz.hybryda.jpg

- koszt seminarium: 690 zł,
- zajęcia będą tłumaczone na język polski,
- rezerwacją miejsca na zajęcia jest dokonanie przedpłaty,
- ilość miejsc ograniczona,
- na seminarium należy przynieść: koc lub karimatę do leżenia, koc do przykrycia się, poduszkę, opaskę na oczy, zeszyt i długopis do notowania.

UWAGA - Promujemy aktywnych: osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas dodatkową zniżkę w wysokości 50zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.

Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem".
Z Dworca Centralnego tramwaj nr 10. Wysiadamy na przystanku "Dworkowa" lub "Morskie Oko". Ulica Grażyny znajduje się pomiędzy tymi przystankami.

Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "Społem" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,

Na hasło Ars Libra otrzymają Państwo zniżkę na noclegi w czasie kursu.
pokój 1-osobowy - 210 zł
pokój 2-osobowy - 240 zł
pokój 3-osobowy - 290 zł
pokój 4-osobowy - 340 zł
telefon do rezerwacji: 22 44 08 210
e-mail: pokoje@csk-spolem.pl

bottom of page