top of page
Ela.i.Wlodek.jpg
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele.

Nasza firma Ars Libra, którą mamy przyjemność reprezentować powstała w 2005 roku w Warszawie. Jej założycielami i głównymi animatorami jesteśmy my: Elżbieta Jóźwiak i Włodzimierz Osiński. Sprawami rozwoju duchowego, ezoteryki i różnymi niekonwencjonalnymi metodami uzdrawiania interesowaliśmy się już w czasach swojej młodości. Po latach poszukiwań zdecydowaliśmy się zmienić swoje życie i sprawić, żeby nasza pasja stała się także naszą pracą. Rozpoczęliśmy od kameralnych spotkań i skromnych zajęć warsztatowych, które organizowaliśmy w gronie własnych znajomych. Potem przyszły pierwsze seminaria wyjazdowe do Miejsc Mocy i podróże do Nauczycieli Duchowych. W spektrum naszych zainteresowań weszło wiele niezwykłych dziedzin poczynając od szamańskich rytuałów, poprzez terapie kwantowe, a kończąc na dalekich wyjazdach do słynnych uzdrowicieli.

W czasie naszej piętnastoletniej działalności ukończyliśmy wiele kursów i seminariów, braliśmy udział w warsztatach, a potem sami je prowadziliśmy. Udało nam się sprowadzić do Polski kilkoro niezwykłych osób takich jak:
- Margit Bohdalek – szamanka i pisarka,
- Curt Kallman – twórca metody spontanicznego malowania Vedic Art,
- Josaf - Biały Sokół – śpiewający szaman syberyjski,
- Gerardo Pizarro – peruwiański szaman,
- Hubert Ruhs – twórca kwantowej metody Matryca Krystaliczna,
- Pascal Vogenhubber – szwajcarskie medium, uzdrowiciel i jasnowidz,
- Jesus Lopez – uzdrowiciel energetyczny i medium,
- Rosa Branco – uzdrowicielka pracująca energią Ducha Świętego,
- Gabrielle Orr – twórczyni metody pracy z Kronikami Akaszy,
- Wiesława Chojnowska – uzdrowicielka, osoba duchowna,
- Jucelino Nobrega da Luz – brazylijski jasnowidz i uzdrowiciel,
- Zarathustra – uzdrowiciel kwantowy z USA,
- Oleg Rusnak – terapeuta, uzdrowiciel i lightworker z Ukrainy,
- Paul Funfsinn – biskup Zakonu Ducha Pokoju, uzdrowiciel z USA,
- Gerta Lestock – słynne medium spirytystyczne z USA,
oraz wielu innych.

Podczas naszych ezoterycznych podróży odwiedziliśmy Mother Meerę w Niemczech, Lasanę w Czechach, Satya Sai Babę w Indiach oraz Jana od Boga w Brazylii. Czołgaliśmy się w katarskich jaskiniach w Pirenejach Francuskich i zdobywaliśmy wąwóz Ałtyn-Araszan w Kirgistanie. Pomogliśmy odmienić życie wielu osób i sprawiliśmy, że wiele z nich już same prowadzą swoje zajęcia, terapie lub warsztaty.
Jednocześnie jesteśmy czynnymi dziennikarzami, a nasze teksty możecie znaleźć w miesięczniku „Czwarty Wymiar”, „Nieznany Świat”, „Wróżka”, „Gwiazdy Mówią” i w wielu innych periodykach.
Obecnie większa część naszej działalności toczy się w Internecie, lecz mamy nadzieję, że wkrótce ponownie zaprosimy Państwa do sal wykładowych na zajęcia i spotkania, a także na wyjazdy duchowe.

ARS LIBRA to strona wiedzy ezoterycznej przecierająca nowe szlaki w spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość, Kosmos oraz Istotę Człowieka. Zajmujemy się dziedzinami wiedzy, które pozostawały dotąd na obrzeżach współczesnej nauki, a obecnie cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Chcielibyśmy docierać do zjawisk pozwalających w nowy odmienny sposób postrzegać Ludzką Istotę jako organizm zespolony i zjednoczony z pulsującą energią Kosmosu.

bottom of page