top of page
Gradient

"WYPRAWA DO WNĘTRZA SIEBIE"
Rozwój duchowości i przyciąganie bogactwa

ZANZIBAR 14 - 21 października  2024
warsztaty wyjazdowe poprowadzą: Małgorzata Włodarczyk i Ireneusz Mielec

Feng Shui

Zwiedzanie, wypoczynek oraz praktyczne ćwiczenia i wykłady dla rozwoju duchowego, realizacji marzeń, poprawy zdrowia i przyciągnięcia bogactwa.

Zapraszamy Was na wyjątkową wyprawę do wspaniałego miejsca z pięknymi plażami i widokami zapierającymi dech w piersiach. Celem jest poznanie wyjątkowych, bajkowych miejsc i zaczerpnięcie korzyści, jakie można dzięki nim osiągnąć.
To nie jest zwykła wycieczka, naszym celem jest doświadczenie piękna, egzotyki, bogactwa przyrody i malowniczych miejsc Zanzibaru i wykorzystanie ich w celu rozwoju osobistego na planie duchowym i materialnym. Wyjazd oprócz walorów poznawczych, zwiedzania wyjątkowych miejsc będzie obfitował w liczne zajęcia z zakresu przyswojenia wiedzy związanej z duchowością i rozwojem osobistym, twórczą wizualizacją, ćwiczenia medytacyjne na plaży, otwarcie się na dobroczynne oddziaływanie wyjątkowych miejsc mocy, kurs jasnowidzenia. Na miejscu mamy zapewnioną opiekę wyjątkowego przewodnika, podróżniczki, fotografki, socjolożki, szkoleniowca, wielbicielki multikulturowości i Plemion Lucyny Leśniak.
Lecimy z Warszawy bez przesiadek  - bezpośrednio na Zanzibar.

Zanzibar-tanzania-rajskie-plaze-bnjm.webp

Zapraszam Was na 8-dniową podróż z EGZOTYKĄ w tle, podczas której:

  • Będziecie medytować, czuć, współodczuwać, manifestować świadome życie w pełnym dobrostanie

  • Poznacie techniki twórczej wizualizacji i medytacji

  • Na wykładach otrzymacie wiedzę związaną z rozwojem duchowości i wprowadzicie ją w życie

  • Będziecie mieć bliski kontakt z lokalną społecznością poznacie ich tańce i zwyczaje

  • Oderwiecie się od codzienności

  • na rajskiej plaży MTENDE w akompaniamencie szumu turkusowego oceanu i palm

  • Będziecie jeść tylko ORGANICZNE posiłki z produktów lokalnych farm i oceanu.

Pobyt w  błogim lenistwie wśród palm z widokiem na turkusowy, delikatnie szumiący ocean i biały piasek. Choć jest to niewielki skrawek lądu to tworzy prawdziwy raj! Dla plażowiczów, aktywnych, miłośników przyrody i smakoszy głównie owoców morza.  Wrażenie robi przejmująca historia, bardzo uśmiechnięci ludzie i wyjątkowa mieszanka kulturowa. Urodził się tu Freddie Mercury, zobaczycie jego dom.

Położenie wyspy na 6° długości geograficznej południowej sprzyja medytacji i wznoszeniu się na wyższe poziomy świadomości. Pobyt na półkuli południowej w bajkowej scenerii, ćwiczenia i wiedza zdobyta podczas wykładów może przyczynić się do przetransformowania wzorców podświadomości. Tym samym będzie istniała możliwość manifestowania w życiu czego tylko zapragniecie.

Stwórz swoje Niebo na Ziemi. Zostań Twórcą swojej rzeczywistości. To czas poznania siebie. Prowadzący podzielą się swoją wiedzą opartą na długoletnich doświadczeniach. Codzienne poranne sesje medytacji oraz warsztat Małgosi i Irka sprawią, że przeniesiesz się na wyższy poziom świadomości. Wybierając się na ten rajski wyjazd możecie być pewni jednego: Wasze zmysły zachłysną się  a gościnność wyspy sprawi, że będzie to Wasz najciekawszy pobyt i doświadczenie, a wasze życie zmieni się na lepsze.
 

PLAN PODRÓŻY
Dzień 1  

Pierwszy dzień na wyspie Zanzibar jest przeznaczony na  aklimatyzację. Przylot na lotnisko Zanzibar. Odpoczynek, relaks, może drzemka, zapoznanie się z miejscem, w którym będziecie przebywać.
SPOTKANIE przy tradycyjnej zanzibarskiej kawie, która jeszcze lepiej będzie smakować słuchając: Jak wygląda życie na Zanzibarze? Jakie panują zwyczaje i zasady na wyspie. Omówienie planu pobytu i praca w kręgu otwierająca cię na chłonięcie wiedzy i pozytywne zmiany. Kolejność dni może ulegać zmianom ze względu na przypływ oceanu lub bieżące potrzeby. Po pogaduchach, chillout nad oceanem.


Dzień 2

Rozpoczynamy nauką medytacji i praktyką na plaży. Po porannym wypoczynku wypływamy z rybakiem łodzią ngalawa. Godzina wypłynięcia zależy od przypływu. Piękne widoki, lazur oceanu oraz podwodny świat, koralowce, rozgwiazdy, uprawy alg. Pływanie łodzią zajmie około 15-20 min. w jedną stronę. Schodzimy z łodzi na wynurzającą się wysepkę, chodzimy w poszukiwaniu koralowców. Wracamy na łódź. Całość zajmie ok.1,5 godziny. Wieczorem wykłady Małgosi i integracja grupy.


Dzień 3

Spokojny relaksacyjny poranek i praktyka medytacji. Następnie wyjazd na piknik na tajemniczą i bajeczną plażę Mtende To świetne miejsce do wypoczynku oraz plażowania z pięknymi klifami i punktem widokowym. Chillout gwarantowany. Godzina wypłynięcia zależy od przypływu. Po powrocie do hotelu wykład Irka na temat „Świata energii i jej wpływu na to co ci się przydarza w codziennym życiu”.

Photo sesja. Ta rajska plaża jest idealna do realizowanej przez Lucynę sesji zdjęciowej. Kobiety w pięknych ekskluzywnych sukniach czują się wyjątkowymi i widzą swoje piękno. Odkryj w sobie boginię i pokaż swe piękno w pięknym miejscu.


Dzień 4

Smakowity Zanzibar. Po porannym chillout i jaskini, pójdziemy na zaproszenie lokalnej rodziny do ich domu na poczęstunek. Tego dnia przewidujemy wykład na temat energetyki otaczającej przestrzeni i relacji z osobistą energią człowieka pt. „Niech przestrzeń pracuje dla Ciebie”.


Dzień 5

Rano wyjazd do Michanvi, po drodze  najbardziej spektakularna restauracja na wyspie, która stoi na sterczącej z dna skale rafowej –The Rock. Tego dnia Małgosia opowie o swoich doświadczeniach w drodze do jasnowidzenia. Plaża Michamvi, to z pewnością miejsce, w którym obejrzycie najpiękniejszy zachód słońca. Gdzie przy ognisku będą lokalne tańce i pokaz akrobatów.

Plaża Michamvi - to z pewnością miejsce, w którym obejrzycie najpiękniejszy zachód słońca. Gdzie przy ognisku będą lokalne tańce i pokaz akrobatów.


Dzień 6

Wyjazd do Stone Town, farma przypraw, Kamienne Miasto wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Majestatyczne drewniane drzwi wejściowe do okazałych domów, z których słynie Zanzibar, mają wyszukane rzeźbienia i płaskorzeźby, czasem z dużymi mosiężnymi „kolcami”. Rzeźby na drzwiach często przedstawiają wersety z Koranu, bądź kwiat lotosu, pokazując starożytne powiązania Zanzibaru z Indiami i kultury hinduskiej z arabską. Spacer uliczkami miasta, po drodze fotosesja przy domu Freddie Mercury. Pamiętajmy o głównym celu wyprawy, rozwoju duchowym i manifestacji marzeń (medytacja, wykłady i ćwiczenia praktyczne).


Dzień 7

Poczujecie magię Zanzibaru ukrytą w kosmetykach. Na podwodnych polach uprawiane są algi z których produkowane są naturalne kosmetyki z alg. Kupicie je podczas wizyty w fabryczce.
Tego dnia nastąpi integracja z siłą oceanu, zjednoczenie z potęgą natury i wzmocnienie osobistej siły wewnętrznej. Wykłady i ćwiczenia uświadomią jak tego dokonać w praktyce. Dzień wolny, masaże, henna. Będzie frajda z jazdy TUK TUK. Poczuj wolność i szczęście z bycia w  pięknym miejscu. Naciesz oczy i wszystkie zmysły. Otwórz się na swoje pragnienia. Niech energia płynie i prowadzi Cię ku lepszemu życiu. Na długo zapadnie Wam w pamięci lokalna gościnność, pogawędki i zabawy z dzieciakami, soczyste owoce i afrykańska muzyka, wykłady i ćwiczenia. Pakowanie i wyjazd  na lotnisko.

 

Dzień 8

Przelot do Polski.

Oprócz pobytu i zwiedzania wyjątkowych pięknych miejsc i wykorzystania ich do ćwiczeń praktycznych, medytacji i wizualizacji, otwarcia się na wyjątkową bardzo użyteczną energie tych miejsc, codziennie przewidujemy wykłady na temat związany z oddziaływaniem energii, wykorzystania technik twórczej wizualizacji, nauka medytacji. Również ćwiczenia praktyczne, jak nauka medytacji z mantrą, twórczej wizualizacji oraz indywidualne sesje.

Powrót w dniu 21.10.2024 r. i pożegnanie uczestników na lotnisku w Warszawie.

MAŁGORZATA WŁODARCZYK
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od lat zajmująca się zagadnieniem duchowości i oddziaływania energii przestrzeni. Jest dyplomowaną bioterapeutką. Prowadziła zajęcia z zakresu relaksacji podczas pobytu w Holandii, ukończyła specjalistyczne kursy w tym zakresie. Ukończyła Studium Terapii Naturalnych we Wrocławiu. Pobierała naukę u propagatorki i nauczycielki Kronik Akaszy Gabrielle Orr, ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany. Z dużymi sukcesami wykonuje na co dzień odczyty dla osób potrzebujących rozwiązania problemów w związkach, rodzinnych, finansowych i pragnących powrócić do zdrowia. Opracowała swój autorski program terapeutyczny i przekazuje wiedzę na temat możliwości jego wykorzystania. Harmonijnie łączy ciało, duszę i umysł poprzez praktykę „Tańca Pięciu Rytmów” i codzienne życie. Technikę "Tańca Pięciu Rytmów" zgłębia od sześciu lat, między innymi, u jednej z najlepszych nauczycielek (prowadzących) Berit Hague i Mirka Chybickiego. Autorka nowatorskiej metody "Taniec Pięciu Żywiołów" będącej jej autorskim narzędziem terapeutycznym opierającym się na wieloletnim doświadczeniu inspirowanym medycyną chińską i feng shui.

IMG-20230506-WA0003[1].jpg
Mielec.I.portret.1.jpg

IRENEUSZ MIELEC
Ukończył Wydział Malarstwa i Wydział Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zajmuje się wiedzą Feng Shui od ponad 30 lat. Posiada olbrzymią wiedzę na temat zjawisk energetycznych, chi, promieniowania kształtu i radiestezji. Jest również znawcą i badaczem piramid oraz ich wpływu na ludzi, zwierzęta i rośliny. W pracy eksperta korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach Feng Shui oraz radiestezji, reiki, metody Silvy.
W swojej pracy posługuje się sprawdzonymi narzędziami: system Czterech Filarów Przeznaczenia, systemem analizy opartym na Bagua (Szkoła Życiowych Aspiracji), - systemem wywodzącym się z Buddyzmu Tybetańskiego (Szkoła Czarnych Czapek), systemem Bazhai Pai, oraz Szkołą Formy (Xing Fa) i Szkołą Kompasu (Li Fa). Tradycyjną wiedzę łączy z najnowszymi zdobyczami nauki takimi jak: psychofizjologia widzenia, ergonomia, psychologia i radiestezję oraz wiedzą zdobytą na studiach Architektury Wnętrz. 
W gronie profesjonalistów uważany jest za jednego z najlepszych konsultantów. Trzykrotnie otrzymał Tytuł Eksperta Roku Podkreśla, że Feng Shui nie jest nauką zamkniętą i ciągle ewoluuje korzystając z coraz nowszych zdobyczy współczesnej wiedzy.

Do Feng Shui stara się wnieść wiele nowości, których nadrzędnym celem jest odnalezienie klucza do szczęścia człowieka, w oparciu o jego indywidualne marzenia, predyspozycje i cele, które sobie stawia.
Ireneusz Mielec swoją wiedzą dzieli się z ludźmi podczas wykładów, prelekcji oraz warsztatów. Z jego ekspertyz korzystają firmy prowadzące działalność gospodarczą i osoby prywatne.

"WYPRAWA DO WNĘTRZA SIEBIE" - Rozwój duchowości i przyciąganie bogactwa
ZANZIBAR 14 - 21 października
2024
warsztaty wyjazdowe poprowadzą: Małgorzata Włodarczyk i Ireneusz Mielec

 Informacje dotyczące wyjazdu:

Inwestycja w swój indywidualny rozwój osobisty, przeloty samolotem, przejazdy autokarem, pełne wyżywienie, noclegi w hotelu o wysokim poziomie usług, rejs po oceanie, pełne wyżywienie, obsługę przewodnika,
wszystkie zajęcia i wykłady to koszt około 10.900, PLN.
(Koszt może ulec nieznacznej korekcie ponieważ nie znamy obecnie zmian kursów walut i opłat dodatkowych na lotniskach i wzrostu cen. Opłaty te są niezależne od organizatorów. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby cena nie zmieniła się.)

 

Terminarz opłat po dokonaniu zgłoszenia:

1. Zaliczka w kwocie 2.800,- PLN jak najszybciej (gwarantuje ona udział w wyprawie, zaliczka jest bezzwrotna).

2. Pierwsza część opłata za udział w kwocie 3.200,- PLN (najlepiej do dnia 15.08.2024r.)

3. Druga część opłaty za udział w kwocie 4.900,- PLN (najlepiej do dnia 10.09.2024r.)

O udziale w tej wyjątkowej wyprawie decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie zaliczki w kwocie 2.800 - PLN na konto organizatora po wcześniejszym kontakcie.
Specjalny numer konta zostanie przekazany po zgłoszeniu.
Posiadamy niestety ograniczoną ilość miejsc ze względu na charakter przedsięwzięcia. Ze względów praktycznych zgłoszenia będą przyjmowane do uzyskania pełnego składu wyprawy oraz podanie danych paszportowych (imię i nazwisko, nr paszportu).
Zaliczka związana jest z rezerwacją biletów lotniczych, rejsu i kosztów pobytu.

Uczestnicy powinni posiadać paszport z sześciomiesięcznym terminem ważności liczonym od dnia wylotu.
Wiza pobytowa na Zanzibarze do nabycia indywidualnie na lotnisku.
Pozostałe szczegółowe informacje będą udzielane po zgłoszeniu się na wyprawę.


Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji płatnych na miejscu, o których poinformujemy indywidualnie zainteresowanych (pływanie z żółwiami, safari).

-zgłoszenia na 501 504 673
oraz e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

bottom of page