top of page
Gradient

5 - 8 VIII 2021, (czwartek - niedziela),
Ośrodek Bajkowa Zagroda, Łąki nad Zalewem Zegrzyńskim

SZAMAŃSKIE PRZEBUDZENIE
Odkrywanie Mocy i Wewnętrznej Mądrości

warsztaty szamańskie Beaty Alföldi

Beata Alfoldi - szamanskie przebudzenie

Tylko Ty masz w sobie Moc, aby odmienić swoje życie i napełnić je wolnością, radością oraz znaczeniem
– Beata Alföldi.

Zapraszamy Cię na warsztaty szamańskie, których celem jest przebudzenie się na „medycynę”, którą nosisz w sobie - twoją Wewnętrzną Moc, Magię i Mądrość.

Medicine Wheel copy 2.jpg

Poprzez szamańskie praktyki skupione na odczuwaniu energii Ziemi, intensywne procesy grupowe i zmianę schematów myślenia będziesz mieć szansę poczuć i zrozumieć twoją wewnętrzną moc, aby radykalnie odmienić swoje życie.
Przetransformuj dawne wspomnienia o bólu, żalu i porażce w myśli niosące siłę, mądrość i niezależność.
Jeśli jesteś gotowy, aby wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie bez obwiniania się, użalania się nad sobą lub przyjmowania postawy "ofiary" - te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Na zajęciach będziemy pracowali wewnętrznie, zmierzymy się z demonami przeszłości i otworzymy się na życie z odważnym i kochającym sercem.
Dopiero, kiedy stajemy się w pełni odpowiedzialni za nasze myśli, słowa i czyny, mamy możliwość świadomie podejmować decyzje i dokonywać właściwych wyborów.

Aby uwolnić się od życia w iluzji i popadania w kolejne konflikty potrzebujemy duchowej dojrzałości. Historie, którymi dzielimy się w kręgu mają w sobie terapeutyczną moc niosącą oczyszczenie, zrozumienie i uwolnienie od dawnych traum.

Bez względu na swój stan posiadania możesz wypracować w sobie odczuwanie szczęścia, dobrobytu, obfitości oraz wewnętrznej wolności. Możesz także nauczyć się dawać i przyjmować bez wysiłku lub oczekiwań innych ludzi.


- Jak w przypadku wszystkich nauk, które pochodzą od rdzennych plemion, oferuję Wam te warsztaty z głębokim szacunkiem dla Źródła tej starożytnej mądrości. Wiedza, którą się z Wami dzielę jest częścią Dziedzictwa wszystkich szanujących Ziemię ludzi, a także częścią mojego osobistego doświadczenia wynikającego z wprowadzania tej mądrości w życie - Beáta Alföldi.

Szamańskie Przebudzenie jest dla ludzi, którzy pragną:
- Wzmocnić każdy aspekt swojego życia
- Pogłębić swoje połączenie z Duchem
- Przekształcić stare historie, które powstrzymują ich w życiu
- Poznać sposoby pracy z własną mądrością, intuicją i "wiedzą wewnętrzną”
- Stosować praktyczne narzędzia, aby wzmocnić ich połączenie z całością życia
- Zrozumieć moc, którą noszą w sobie
- Rozpoznać i zrozumieć swój "życiowy cel".
- Zrozumieć, jak wcielić praktyki duchowe w swoje codzienne życie w celu uzdrowienia, wzmocnienia i transformacji
- Odkryć swój twórczy potencjał, aby stworzyć życie pełne magii, celu, obfitości i znaczenia

 

Czego się nauczysz na warsztatach:

- Zrozumiesz Dary, które nosisz w sobie i poznasz moc swojego nieograniczonego potencjału twórczego
- Dowiesz się o szamańskiej pracy z oddechem i o tym, jak ta praktyka może uzdrawiać i przekształcać stany świadomości
- Dowiedz się o Szamańskich Podróżach i jak ta starożytna praktyka otwiera drzwi do innych sfer świadomości, które mogą być użyte do odzyskania osobistej medycyny, mocy, przepowiedni, wglądu i uzdrawiania
- Nauczysz się przekształcać historie bólu w Dary Osobistej Mocy
- Poznasz praktyczne narzędzia do oczyszczania swojej linii rodowej i ucieleśniania wrodzonej mądrości i mocy
- Odkryjesz praktyczne narzędzia, aby wzmocnić, przekształcić i zainspirować się na nowe sposoby bycia ze sobą, rodziną, społecznością i całym światem.

BeataAlfoldi-1-v2.jpg

Beáta Alföldi

- uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie, pomagania innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.

Beáta przewodzi zjazdom i konferencjom, prowadzi wykłady, sesje indywidualne, seminaria i międzynarodowe obozy szamańskie na całym świecie.

Napisała jeden z rozdziałów książki "Shamanism for the New Millennium", która stała się bestsellerem portalu Amazon.

Została jedną z bohaterek filmu dokumentalnego "Women of Heart", którego premiera miała miejsce w 2019 roku. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Leczenia Energetycznego (International Energetic Healing Association), inspiruje innych ludzi do odnajdywania w sobie indywidualnej drogi życia pełnej odwagi, autentyczności i wolności.

Czytaj wywiad z Beátą Alföldi "Przebudzenie kobiecej mądrości" na naszej stronie lub w numerze 09/2020 miesięcznika "Czwarty Wymiar"

5 - 8 VIII 2021, (czwartek - niedziela), Łąki nad Zalewem ZegrzyńskimSZAMAŃSKIE PRZEBUDZENIE - odkrywanie Mocy i Wewnętrznej Mądrości - warsztaty szamańskie Beáty Alföldi

- warsztaty będą tłumaczone z języka angielskiego

Plan ramowy warsztatów:
- 5 VIII 2021, (czwartek) - przyjazd godz. 18:00, pierwszy posiłek godz. 19:00 początek zajęć godz. 20:00
- 6 i 7 VIII 2021, (piątek, sobota) - zajęcia warsztatowe (śniadanie godz. 9:00, obiad godz. 14:00, kolacja godz. 19:00)
- 8 VIII 2021, (niedziela) - koniec zajęć ok godz 13:00, pożegnalny obiad godz. 14:00, wyjazd

Zajęcia odbędą się w Ośrodku Bajkowa Zagroda w miejscowości Łąki nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, około 35 km od Warszawy.

- koszt uczestnictwa w zajęciach: 1.150 zł (wymagane przedpłaty)
- koszt wyżywienia wegetariańskiego: śniadania na ciepło 30 zł, obiad z deserem 40 zł, kolacja na ciepło 35 zł
- koszt zakwaterowania: 95 zł w pokoju z łazienką, 75 zł w pokoju z ogólnie dostępną łazienką

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

Dojazd do Ośrodka Bajkowa Zagroda:
ul. Zalesie 13, miejscowość Łąki, 05-250 Radzymin
www.bajkowazagroda.pl


Trasa 1

Wyjazd z Warszawy trasą Toruńską lub ul. Radzymińską w kierunku Białegostoku. Po przejechaniu ok. 12 km od centrum M1 w Markach wjedź na wiadukt do Radzymina. W Radzyminie na pierwszym rondzie skręć w lewo na Nieporęt (drugi zjazd z ronda), dalej prosto. Po drodze miniesz tory kolejowe oraz po prawej stronie fabrykę Coca Coli. Po przejechaniu ok. 4 km od ronda w Radzyminie znajduje się kapliczka, przy której jest rozwidlenie dróg – jedź główną drogą w lewo. Po przejechaniu ok. 800 m  od kapliczki skończy się po prawej stronie las. Za lasem skręć w prawo w ulicę Zalesie, przed czerwonym budynkiem i jedź do końca drogi aż dojedziesz do drewnianej bramy. Jesteś u Celu.

Trasa 2

Wyjazd z Warszawy w kierunku Białobrzegów (droga na Zegrze). Mijamy miejscowość Beniaminów, za którą znajduje się miejscowość Łąki. Przed lasem trzeba skręcić w lewo w ulicę Zalesie.

 

Dojazd dla osób niezmotoryzowanych

Istnieje możliwość dojechania do Radzymina dwoma różnymi autobusami: PKS z Dworca Wileńskiego (ok. 30 minut) lub autobusem ZTM o numerze 738 (ok. 60 minut). Rozkład jazdy linii 738 znajdziesz na TEJ stronie. Z Radzymina do „Bajkowej Zagrody” możesz dojechać taksówką lub autobusem linii L31 (kursuje co godzinę).

Beata - zapisz się

Praca z medycyną roślin, cz. I

Praca z medycyną roślin, cz. II

Medycyna Ziemi i jej niezwykłe sposoby uzdrawiania  -

Beáta Alföldi i Frederic Cherri.

Włącz polskie napisy klikając na ikonkę na dole ekranu.

Film w wersji oryginalnej, bez napisów.

beata-water Drum.jpg
bottom of page