top of page
Gradient

PODRÓŻ W ŚWIATY POZAZMYSŁOWE - PRZEBUDZENIE DUSZY
Warsztaty wychodzenia z ciała i odczuwania połączenia z Duszą
26 Sierpnia 2023, godz. 19:00 - Warszawa

prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

Wszystkich odważnych, a zarazem ciekawych własnego wnętrza zapraszam na nowe zajęcia, podczas których przy wykorzystaniu efektu Ganzfeld (Efekt Pełnego Pola) oraz mojej skromnej osobny postaramy się uzyskać efekt zbiorowej deprywacji sensorycznej czyli braku poczucia własnego ciała. W tym stanie, znanym z filmu "Odmienne stany świadomości" lub z opowiadania Stanisława Lema "Odruch warunkowy", będziemy mogli nawiązać kontakt z własną nadświadomością, duszą, uzdrowić ciało i wszelkie relacje karmiczne oraz połączyć się z multiwersum naszych wcieleń. Stan ten wpływa także na ogólne zrelaksowanie i odstresowanie, oraz pomaga w problemach z zasypianiem.
- Zapraszam na spotkanie - Włodzimierz Adam Osiński

360_F_525015344_4KB7g7AP34gecI9pZqNVgMlHrKiaLDP6.jpg

Ponieważ nie istnieją komory deprywacyjne służące do sesji zbiorowych, aby uzyskać efekt wyzwolenia się od ciała fizycznego zastosujemy Ganzfeld, dzięki któremu dostarczymy do naszego mózgu jeden rodzaj sensorycznego sygnału dźwiękowego. W naszym przypadku, będzie to specjalny dźwięk oraz jednostajny kolor, który będzie oddziaływał na nasze oczy poprzez zamknięte powieki. Wywołamy w ten sposób deprywację sensoryczną, co sprawi, że mózg zacznie tworzyć bodźce sensoryczne, aby to zrekompensować. Zintensyfikowany szum nerwowy zostanie zinterpretowany przez korę wzrokową do tworzenia niezwykle sugestywnych wizualizacji czyli podstawy naszej wyprawy poza ciało i kontaktu z energiami niefizycznymi.
Nastąpi to w chwili, gdy częstotliwość naszych fal mózgowych zmieni się z beta (β) lub alfa (α) na fale theta (θ), co, w normalnych warunkach, następuje na krótko przed zaśnięciem, a później na nowo w momencie przebudzenia się. Uczestniczący w eksperymencie Ganzfeld pozostaną w stanie theta przez kilka minut, nie tracąc przy tym przytomności czyli nie zasypiając. Przebywanie w przedłużonym stanie theta (θ) służy do zwiększenia kreatywności, w rozwiązywaniu problemów oraz do poprawy koncentracji w czasie nauki. Badania naukowe wskazują, że tego typu terapia pomaga także zniwelować ból i obniżyć poziom stresu.
Uzyskany efekt deprywacji, jakże relaksujący dla naszego mózgu, sprawi, że wyłączymy wszystkie zmysły i wyruszymy w wymiar pozbawiony poczucia fizyczności, czasu, a nawet przestrzeni, Staniemy się czystym istnieniem, dotrzemy do naszej Duszy. Osoby otwarte na takie doświadczenia będą miały okazję „porozmawiać” ze swoją Duszą, zapytać się o Plan Duszy oraz cele jakie postawiła sobie w tym wcieleniu.

W dalszej części eksperymentu wzniesiemy się do miejsca, w którym będziemy mogli poczuć połączenie z Istotą Transcendentalną, Stwórcą Wszechświata, jego Sercem, Pamięcią i Miłością. W jednej, niezwykle krótkiej, chwili odczujemy łączność, ze wszystkimi naszymi przeszłymi, przyszłymi, równoległymi i alternatywnymi inkarnacjami, poznamy ich żywoty, wejdziemy w ich pamięć, doświadczymy tego wszystkiego co same przeżyły: wszystkie dobre i złe uczynki, smutne i radosne wspomnienia oraz dokonamy uzdrowienia wszelakich połączeń emocjonalnych, traum, zranień i blokad.Warsztaty zakończymy relaksem i omówieniem naszych wrażeń.

what-is-astral-projection.webp
wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych. Szamańskich rytuałów oraz techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Innymi jego szamańskimi nauczycielami byli Margit Bohdalek oraz peruwiański szaman Gerardo Pizarro.
Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.
Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

26 VIII 2023, (sobota), godz. 19:00 - 21:30
Podróż w Światy Pozazmysłowe - Przebudzenie Duszy
warsztaty wychodzenia z ciała i odczuwania połączenia z Duszą
Warszawa, Centrum Konferencyjne "SPOŁEM", ul. Grażyny 13.
-prosimy o przybycie w luźnych strojach,
- należy przynieść koc, poduszkę i karimatę, aby uczestniczyć w zajęciach na leżąco,
- donacja 150 zł, (pary płacą po 130 zł od osoby)

- opłatę można zrobić gotówką lub Blikiem pisząc na numer 605 083 118, Elżbieta Jóźwiak
- ilość miejsc ograniczona,
- zalecamy mailowe lub telefoniczne zgłaszanie swojej obecności.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem", ul. Grażyny 13.
Ze względu na roboty drogowe prowadzone na ul.Puławskiej sugerujemy:
- dojechać metrem do stacji "Racławicka" i dojść ulicą Wiktorską do Puławskiej ok. 10 min. Na ul Puławskiej skręcamy w lewo i mijając Odolańską, Dąbrowskiego i Różaną dochodzimy do ul. Grażyny.

- można także dojechać metrem do stacji „Wierzbno” i na ul. J. P. Woronicza przesiąść się do tramwaju nr 31, który dojeżdża do tymczasowej pętli przy ul. Dworkowej.Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "Społem" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,
Na hasło Ars Libra otrzymają Państwo zniżkę na noclegi w czasie kursu.
pokój 1-osobowy - 210 zł,
pokój 2-osobowy - 240 zł
,
pokój 3-osobowy - 290 zł
,
pokój 4-osobowy - 340 zł
,
telefon do rezerwacji: 22 44 08 210

e-mail: pokoje@csk-spolem.pl

bottom of page