top of page
Gradient

BLUEPRINT - WIBRACJA BOSKIEGO WZORCA
warsztaty powrotu do Boskiego Wzorca
23 - 28 VIII 2022 - Ośrodek "Tu i Teraz"
Nowe Kawkowo pod Olsztynem

prowadzi Beata Karczewska

Kronika Akaszy
kawkowo.jpg

Zapraszamy na niezwykłą duchową przygodę z Wibracją Boskiego Wzorca w Ośrodku "Tu i Teraz" w Nowym Kawkowie pod Olsztynem.
Zajęcia poprowadzi Beata Karczewska.
Ośrodek Kawkowo to przepiękne miejsce, a nasze zajęcia to tydzień, który możecie poświęcić na pracę z własnym wnętrzem i energetyczną transformację.


BLUEPRINT - WIBRACJA BOSKIEGO WZORCA
Wszyscy jesteśmy istotami idealnymi, choć czasem trudno to sobie uzmysłowić.

Ciało fizyczne, energetyczne i duchowe człowieka stworzone zostało na podstawie Boskiego Wzorca - specyficznego odcisku określanego mianem Blueprint. Każdy z nas nosi w "chmurze" taką Boską Wibrację, która, jeśli tylko damy jej szansę, potrafi naprawić i przywrócić nas do idealnego "projektu" Stwórcy.Oddalając się od naszego indywidualnego Blueprintu sprawiamy, że nasze ciało zaczyna chorować, mamy problemy z emocjami, a dusza cierpi.Zawsze jednak możemy odnowić to niewidzialne połączenie i pozwolić, aby w naszym ciele i Sercu na powrót zagościła Boska Wibracja niosąca zdrowie, siłę, energię i wewnętrzny spokój.

Każdego dnia zanieczyszczamy nie tylko nasze ciało, ale także emocje i sferę mentalną.
Jeżeli chcemy "uzdrowić" nasz komputer sięgamy po program antywirusowy, który oczyści twardy dysk urządzenia. Tak samo należy postąpić z nami samymi.
Natrętne myśli, negatywne emocje, niechciane wspomnienia, poczucie winy, zadawnione krzywdy,  oraz cała sfera, którą określamy pojęciem karmy własnej, rodzinnej i rodowej.
Proponujemy wam energetyczny program "antywirusowy", który sprawi, że będziecie mieli szansę uzdrowić i usprawnić wszystkie sfery swojego życia.
Proste ćwiczenia energetyczne oraz zrozumienie tego jak funkcjonuje nasza świadomość to pierwszy krok w dobrym kierunku.
Drugim etapem naszych zajęć będzie energetyczna aktywacja, która niczym duchowa ajahuaska oczyści wasze ciała i emocje z niechcianych wirusów.

human-5003530_1280.jpg

Aktywacja zostanie przeprowadzona przez Beatę Karczewską, prowadzącą nasze zajęcia z zachowaniem energetycznego BHP i uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego z uczestników warsztatów.Na zakończenie odbędzie się harmonizacja i utrwalenie połączenia z Boską Wibracją.
 

A efekty naszych warsztatów to:
- poprawa stanu zdrowia i młodszy wygląd,
- zwiększenie poziomu energii wewnętrznej,
- wysokie poczucie własnej wartości i mocy sprawczej,
- duchowe wyciszenie i wewnętrzny spokój,
- podniesienie się poziomu intuicji, prorocze myśli, znaczące sny, przewidywanie zdarzeń,
- odczuwalny kontakt ze sferą duchową, przewodnikami, przekazami, wibracją światła,
- uwolnienie od nawracających negatywnych myśli,
- obniżenie poziomu stresu,
- lepsza decyzyjność i praca pod presją,
- odczuwanie jedności ze Wszechświatem,
- możliwa aktywacja twórczych talentów, wysoki poziom kreacji.
 

Czy odważysz się zmienić swoje życie i dołączyć do nas na warsztatach?
Czekamy właśnie na ciebie.

Beata.Karczewska.portret.1..jpg

BEATA KARCZEWSKA  - jasnowidz, chiromantka, tłumaczka snów.
Osoba o niezwykłych zdolnościach energetycznych. Już jako dziecko zadziwiała swoje otoczenie trafnymi przepowiedniami dotyczącymi rodziny i najbliższych znajomych. Kilkakrotnie w swoim życiu doświadczała spontanicznych transformacji energetycznych, które zmusiły ją do poznania i opanowania przejawiających się przez jej ciało energii. Dzięki współpracy z badaczem duchowości i psychotronikiem Ryszardem Kozłowskim udało jej się ustabilizować i ugruntować swój przebudzający się układ energetyczny. Pod okiem swojego mentora rozwinęła naturalne zdolności energetyczne.
Warsztaty Beaty Karczewskiej są ukoronowaniem jej wielu lat trudnej pracy z energiami.

Posiada dwudziestoletnią praktykę w pracy z Doskonaleniem Umysłu i Radża Jogą. Pracując wchodzi w stan czystej obserwującej świadomości nazywanej turija. Posiada zdolność prekognicji (widzenie przyszłości) i rekognicji (widzenie przeszłości). Znawczyni onejromancji czyli prognozowania przyszłości na podstawie snów.

PLAN WARSZTATÓW "BLUEPRINT - WIBRACJA BOSKIEGO WZORCA"
  prowadzenie Beata Karczewska
aktywacja powrotu do Boskiego Wzorca

23 - 28 VIII 2022 ośrodek Tu i Teraz w Nowym Kawkowie

- miejsce: Ośrodek "Tu i Teraz" w Nowym Kawkowie, 20 km od Olsztyna.
- zajęcia:
23 VIII 2022 (wtorek) - przyjazd w godzinach popołudniowych, rejestracja uczestników, kolacja, spotkanie orientacyjne godz. 20:00
24 - 27 VIII 2022 (środa - sobota) - zajęcia warsztatowe w godzinach 10:00 - 18:00. (z przerwą na obiad)
28 VIII 2022 (niedziela) - zajęcia warsztatowe w godzinach 10:00 - 13:00, (z przerwą na obiad), pożegnanie, wyjazd.
- warsztaty poprowadzi Beata Karczewska

Na zajęcia należy:

- przyjść w wygodnym ubraniu,
- mieć długopis i zeszyt do notowania,
- przynieść koc lub karimatę do leżenia.
Koszt seminarium:
- osoby uczestniczące po raz pierwszy w zajęciach:  1.250zł.
- wymagane przedpłaty.
- przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
- w zajęciach mogą brać udział osoby od 17-go roku życia,
- ilość miejsc ograniczona.
UWAGA - Promujemy aktywnych: osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.

Koszt wyżywienia i zakwaterowania w Ośrodku:

- wyżywienie wegetariańskie z opcją wegańską w cenie 100zł (3 ciepłe posiłki + kawa, herbata, owoce stale dostępne).
- noclegi od 34zł do 130zł. Ceny noclegów kształtują się, w zależności od standardu pokoju, od 92zł (pokój 2-osobowy z własną łazienką) do 34zł (miejsce na strychu, materac, pościel, ręcznik).
Ośrodek dysponuje pokojami z własnymi łazienkami lub łazienkami na korytarzach. Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, w dwóch budynkach.
Osoby zapisujące się na zajęcia ustalają warunki swojego zakwaterowania bezpośrednio z Ośrodkiem w Nowym Kawkowie.

Telefon do Ośrodka: +48 662 759 576, e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu

Akasza - zapisz się

-zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

DOJAZD DO NOWEGO KAWKOWA
W Warszawie wjazd na trasę - S7 (E77) na Olsztyn
W Olsztynku odbicie w prawo na S51 w kierunku Olsztyna
w Tomaszkowie odbicie w lewo na S16
w Kudypach odbicie w prawo i w lewo na 527 na Gutkowo
w Gutkowie odbijamy na Jonkowo w prawo.
w Jonkowie skręcamy w lewo na Mostkowo
Mijamy Pupki. w Nowym Kawkowie ostro w prawo.
Dojazd szczegołowy:

W Olsztynie należy skręcić w drogę 527 w kierunku na Morąg/ Pasłęk. Po około 10 km skręcić w prawo na Jonkowo. W Jonkowie wjechać na rynek i skręcić w lewo na Mostkowo (po lewej stronie mijasz mini stację benzynową, po prawej cmentarz).Po około 7 km dojedziesz do Nowego Kawkowa (po drodze mijając wieś o wdzięcznej nazwie Pupki).

We wsi, zaraz po minięciu tablicy z napisem „Nowe Kawkowo”, na ostrym łuku drogi należy skręcić w lewo, w polną drogę  i wjechać na posesję ogrodzoną kamienno - ceglanym murem. Trzeba wjechać pomiędzy dwa  słupy z cegieł (to bardzo ważne, aby nie pojechać drogą  obok,  z drogowskazem Nowe Kawkowo 50). Adres Ośrodka to Nowe Kawkowo 52 A, woj. warmińsko-mazurskie.
 

Wjazd na teren Ośrodka z Nowego Kawkowa

Polna droga prowadzi ok. 2 km najpierw w górę przez pole, a następnie w dół przez las (przez chwilę się rozjeżdża, tworząc tzw. "mijankę",  ale zaraz schodzi z powrotem). Prosimy trzymać się wyznaczonych kierunków!

Następnie, po ok. 100 m od „mijanki”, zobaczysz kolejne ceglane słupy – to właśnie  wjazd na polanę, gdzie mieszczą się  budynki  Ośrodka Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”.
Po kilkunastu metrach jazdy pod górę zobaczysz Ośrodek. Parking jest z prawej strony. Parkując pamiętaj, aby stanąć w jednym z trzech wyznaczonych rzędów (aby nie tarasować innych). Wejście z parkingu na teren ośrodka jest w głębi, po lewej stronie – ceglana brama z daszkiem i flagami tybetańskimi. Mała metalowa furtka pośrodku muru to tylko wejście kuchenne dla pracowników.

bottom of page