top of page
Gradient

26-27 Sierpnia 2023 - Warszawa
"ŚWIADOME UWALNIANIE WZORCÓW"

warsztaty dla kobiet, mężczyzn, małżeństw i par
prowadzi MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA

Wzorce albo mówiąc inaczej traumy i zranienia, to programy zapisane w nas na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha - na nieświadomym poziomie stają się naszym przeznaczeniem.

Działają jak autopilot włączony bez naszej zgody i świadomości, że działa. To powoduje, że póki ich nie rozpoznamy i nie uwolnimy, zachowujemy się jak zaprogramowany robot, który nie ma funkcji dokonywania zmian na bieżąco.

Dopiero zrozumienie i uświadomienie sobie, jak te programy przejawiają się w naszym życiu, pozwala nam rozpoznać, nazwać je i przyjrzeć się dotychczasowym konsekwencjom. To daje nam szansę na  podjęcie świadomej decyzji o rozpoczęciu procesu osobistej przemiany.

CW.M.Przygonska.i.kursantki.jpg

Wzorce i programy, z którymi przychodzimy na ten świat są pochodną naszych dokonań w poprzednich wcieleniach.
Przejęliśmy je też po naszych przodkach nie zdając sobie sprawy z tego, że niesiemy ich los lub stajemy się uwikłani poprzez rodowe tajemnice, powtarzające się traumy i zranienia.

I choć chcemy samodzielnie zawiadywać naszym życiem, czujemy blokady na różnych poziomach, a nasze wysiłki często są nieskuteczne lub wręcz uniemożliwiają nam realizacje naszych planów.
Tak więc, oczyszczenie się z nich i stanie się czystą kartką, pozwoli Ci na świadomą i dokonaną w zgodzie ze sobą kreację rzeczywistości.

 

Wgląd, którego dokonamy na dwudniowych warsztatach "Świadome Uwalnianie Wzorców", wymaga od uczestników otwartości, gotowości i chęci wprowadzenia zmiany, by zgodzić się na to, co sobie uświadomią, zobaczą i doświadczą. 


W trakcie zajęć możesz rozpoznać niektóre blokujące Cię wzorce takie jak: oszustwo, kradzież, kłamstwo, zdrady, porzucenie, opuszczenie, osamotnienie, ciężkie choroby psychiczne i fizyczne, molestowania, przemoc seksualna, nałogi, uzależnienia, depresje, żal, niechciana ciąża, odrzucenie, samobójstwa, morderstwa czy klątwy lub nieświadomie składane śluby ubóstwa czy samotności. 

Każdy ród ma specyficzny, powtarzający się pakiet  negatywnych wzorców, który dzięki pracy w grupie podczas warsztatów może zostać rozpoznany i uwolniony.
Kiedy dotrzesz do prawdy - twoje życie zostanie uzdrowione.

NA ZAJĘCIACH CZEKAJĄ CIĘ:

- Wykłady, które wprowadzą porządek w twoim umyśle.
- Medytacje, które otworzą i uspokoją twoje Serce.
- Ćwiczenia, które sprawią, że na nowo poczujesz kontakt z własnym ciałem.
- Ustawienia systemowe według metody Berta Hellingera, które zapoczątkują proces wprowadzania porządku w twoich relacjach i pomogą ci przejawiać się w miłości.

26 -27 Sierpnia 2023 (sobota - niedziela)
ŚWIADOME UWALNIANIE WZORCÓW - warsztaty
prowadzi MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
Warszawa, Centrum konferencyjne "Społem" ul. Grażyny 13

- zajęcia w godzinach: sobota 10:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 17:00, (z przerwą obiadową).
- ilość miejsc ograniczona,
- koszt uczestnictwa: 890zł (wymagane zapisy oraz przedpłaty)

 

Na zajęcia należy:
- przynieść zeszyt i długopis do notowania,
- być w wygodnym stroju, np sportowym,

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, słodkie przekąski oraz miłą atmosferę.

Sesje Indywidualne - Spotkanie z Małgorzatą Przygońską
28 i 29 Sierpnia 2023
Warszawa, Centrum konferencyjne "Społem" ul. Grażyny 13

- sesje w godzinach:  od 11:00  do 20:00,
- ilość miejsc ograniczona, wyłącznie na zapisy,
- czas trwania sesji ok 50 min,
- koszt sesji - 250zł


Wpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.

Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

CW.M.Przygonska.6.jpg

MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
 – psychoterapeutka niekonwencjonalna, autorka książek inspirujących do osobistej przemiany „Dotyk Serca - droga do poznania siebie” i „Cuda są Naturalne - niebo jest w nas”, oraz „Kart Mocy”.
Patrzy na człowieka holistycznie pomagając mu uwalniać się z blokad oraz ograniczających go wzorców własnych oraz rodowych.
Pomaga ludziom w radzeniu sobie z uwięzionymi emocjami i odnajdywaniu siebie. Łączy zdobytą wiedzę z wieloletnim doświadczeniem, pracą systemową i sztuką Vedic Art. Opracowała autorską metodę „Świadomego uwalniania wzorców i świadomego kreowania rzeczywistości”.
Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne.

bottom of page