Terapeuci i Wykładowcy

Gabrielle.Orr.2.160.jpg

GABRIELLE ORR

1532031340427.jpg

dr YANA MILEVA

Autorka książki "Empowered Voices: True Stories by Awakened Women".
Urodziła się w Bułgarii, ale od wielu lat mieszka w Niemczech gdzie ukończyła studia doktoranckie z informatyki. Już w bardzo wczesnym wieku zaczęła pracować ze światem duchowym. Po latach poszukiwań Yana odnalazła się w pracy z Kronikami Akaszy. Pozostaje w otwartym kontakcie z Mistrzami i Nauczycielami Kroniki Akaszy, daje indywidualne odczyty, prowadzi seminaria i pisze artykuły dotyczące Kronik. Współpracowała z kilkoma ziemskimi nauczycielami zajmującymi się Kronikami Akaszy, wśród nich także z Gabrielle Orr. Od 2017 roku wraz z Gabrielle podróżowały po świecie prowadząc wspólne seminaria.  W marcu 2022 roku  Yana  zastąpiła Gabrielle Orr w prowadzeniu seminariów w Polsce.

 
maxresdefault_edited.jpg

Robert Schwartz

Autor książek " Odważne Dusze" oraz "Dar duszy".
Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem "Odważnych Dusz" rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia. Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

 
Oleg.Rusnak.2.160.jpg
Oleg Rusnak

Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Zarathustra-700px-04.jpg

Zarathustra

Uzdrowiciel duchowy, szaman i medium o międzynarodowej sławie, założyciel 5th Dimensional Quantum Healing & Awareness. Poświęcił swoje życie misji podnoszenia ludzkiej świadomości. Swoje imię duchowe Zarathustra otrzymał w przekazie w maju 1990 roku. Przez prawie trzydzieści lat pobierał nauki u Wschodnich i Zachodnich mistrzów. Uczył się u słynnej amerykańskiej wizjonerki Adele Tennings, hinduskiego guru Papaji oraz od irańskich sufi. Otrzymał serię przekazów od przewodników duchowych z Piątego Wymiaru. W wyniku fizycznej przemiany nabył zdolność dokonywania zabiegów chirurgii psychicznej, postrzegania ludzkiego wnęt

 
 
Gabrielle.w.oknie.300.jpg

Gabrielle Orr

Autorka książek "Kroniki Akaszy - Jedyna Prawdziwa Miłość", "Kroniki Akaszy - Jesteś Cudem" i "Wyrocznia Kronik Akaszy", certyfikowana nauczycielka, konsultantka i terapeutka pracującą z zapisami Kroniki Akaszy, uzdrowicielka Healing Touch Practitioner, Mistrzyni Reiki, specjalistka od mowy ciała, masażystka, konsultantka Feng Shui. Od 2002 r. prowadzi seminaria w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wychowała już ponad pięć tysięcy swoich studentów. Przez wiele lat pracowała w Niemczech z dziećmi upośledzonymi umysłowo, pacjentami w śpiączce oraz ich rodzinami.

A.Chodkiewicz.3.300.jpg

Agnes Chodkiewicz

Uzdrowicielka, terapeutka i Live Coach & Energy Healer z Nowego Jorku.
Od 15 lat pracuje jako uznany trener rozwoju osobistego oraz dyplomowany uzdrowiciel energetyczny.
Zdolność widzenia energii i słyszenia istot niefizycznych posiadła od urodzenia. Już jako mała dziewczynka bawiła się ze swoimi "niewidzialnymi" przyjaciółmi. W chwilach zdenerwowania lub ekscytacji spontanicznie opuszczała swoje ciało i obserwowała siebie samą z wysokości. Chociaż w latach młodości Agnes nie wiele mówiło się o takich sprawach to wokół niej ciągle pojawiały się osoby, które naprowadzały ją na drogę duchową. Jako młoda dziewczyna wyjechała do USA gdzie obok rozwoju osobistego realizowała się także w biznesie. Poprzez samokształcenie i medytację wypracowała własną technikę i sposoby pracy z energiami.
Obecnie w swojej pracy wykorzystuje między innymi: theta healing, techniki kwantowe, universal healing, universal touch oraz wiele innych technik. Od wielu lat uczy innych samo uzdrawiania z wykorzystaniem Energii Życia.

 
 
M.Biniasz.300.jpg

Maria M. Biniasz

Dyplomowana nauczycielka Systemu Odczytywania Planu Duszy, absolwentka Holistic Healing Collage, nauczycielka Vedic Art, hipnoterapeutka, doradca życiowy, prowadzi zajęcia z duchowego life coachingu oraz mindfulness, tarocistka.

- Nazywam się Maria M. Biniasz i uważam, że jesteśmy tutaj, na tej planecie, aby żyć szczęśliwie i cieszyć się chwilą. Kocham moje życie, takim jak wygląda obecnie, jednak nie zawsze w przeszłości tak było. Dotarcie do punktu, w którym jestem teraz zajęło mi lata rozwoju osobistego, nauki, doświadczeń życiowych i pokory.
Jako absolwentka prawa miałam fantastyczną pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce. Jednak chciałam realizować swoje marzenia i przeniosłam się do Londynu. Tutaj również ukończyłam studia podyplomowe na wydziale prawa Uniwersytetu Westminster. W międzyczasie zbudowałam bardzo dobrze prosperującą firmę, a jako wolontariuszka pomagałam ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

 
Ewa.Bremec.250.jpg

Ewa Bremec

Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

 
Beata.Karczewska.portret.1..jpg

BEATA KARCZEWSKA

Jasnowidz, chiromantka, tłumaczka snów. Posiada dwudziestoletnią praktykę w pracy z Doskonaleniem Umysłu i Radża Jogą. Pracując wchodzi w stan czystej obserwującej świadomości nazywanej turija. Posiada zdolność prekognicji (widzenie przyszłości) i rekognicji (widzenie przeszłości). Znawczyni onejromancji czyli prognozowania przyszłości na podstawie snów. Pracuje także z unikatowymi kartami anielskimi będącymi w istocie oryginalną talią Marie Anne Lenormand. Przewidziała prezydenturę Donalda Trumpa, Brexit oraz przesunięcie ostatnich wyborów prezydenckich w Polsce.

 
Jucelino.da.Luz_edited.jpg

Jucelino Nobrega da Luz

Jucelino jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów i uzdrowicieli w świecie ezoterycznym. Udzielił setek wywiadów telewizyjnych, radiowych i prasowych. Zapraszany jest jako gość do największych programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Jego wypowiedzi i przepowiednie cytowane są w wielu książkach innych autorów. Od 1973 roku Jucelino angażuje się społecznie w pracę na rzecz ochrony brazylijskiego środowiska. W 1979 roku poznaje osobiście Francisco "Chico" Xaviera słynnego spirytystę, uzdrowiciela i pisarza, którego zawsze poważał jako swojego mentora i mistrza. Od tamtego czasu Jucelino poświęca się także uzdrawianiu duchowemu. Prowadzi sesję uzdrawiania, porady duchowe, a wiele osób dzięki jego wstawiennictwu i Duchowej Łasce powróciło do zdrowia.

 
26585_329586846025_1545412_n.jpg

 Wiesława Chojnowska-Olson

WIESŁAWA „WENDY” CHOJNOWSKA – uzdrowicielka Duchem Świętym, posiada tytuł Doktora Służby Lively Stones Fellowship. Spędziła ostatnie 28 lat swojego życia na ścieżce duchowej ucząc się z największymi uzdrowicielami, mistykami, nauczycielami i osobami o nadzwyczajnej wierze i nadprzyrodzonych zdolnościach. Ścieżka ta pozwoliła jej dogłębnie zbadać wiele religii świata i odwiedzić wiele świętych miejsc, gdzie łączność z boską siłą utrwalała się poprzez doznanie głębokich, mistycznych doświadczeń i objawień.

 
Beata.Paterska.280.jpg

Beata Paterska

Z wykształcenia germanistka, coach, doradca życiowy.
W pracy posługuje się archetypem, symbolem i szeroko rozumianą metaforą. Korzysta z kart terapeutycznych, anielskich i tarotowych jako wizualnego narzędzia w drodze do głębszego zrozumienia, uzdrowienia i Świadomości.
Prowadzi kursy poświęcone Tarotowi, Kartom Wewnętrznego Rozpoznania i Tarotowemu Portretowi Psychologicznemu, autorka artykułów w prasie ezoterycznej

 
Beata.po.meksykansku.jpg

Beáta Alföldi

Szamanka, uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie pomagające innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.

 
J.Hackiewicz.1.jpg

Julita Hackiewicz

- W ciągu ostatnich 10 lat wzięłam udział w setkach warsztatów i szkoleń w Polsce i na świecie. Poznałam między innymi: Nową Medycynę Germańską, Totalną Biologię, Biologikę, Recall Healing, terapie traumy (NARM oraz Somatic Experince), a także Theta Healing i Kroniki Akaszy. Kierowana ogromną ciekawością zdobywałam kolejne certyfikaty i odkrywałam swoje zdolności w zakresie uzdrawiania. Dzięki tej drodze mam możliwość widzieć i wiedzieć trochę więcej niż inni. Od kilku lat prowadzę autorskie terapie i pomagam tym, o których mówi się, że nikt ani nic nie jest w stanie im pomóc.
"Mapa Życia" to nazwa terapii oraz tytuł książki, która dokładnie opisuje jak pracuję. Książka zawiera zapis sesji, które przeprowadzam i nagrywam. Bezpośrednie świadectwo to najprostszy sposób, by pokazać, co robię. Książka zawiera także opisy przypadków oraz moje rozumienie tego, czym jest choroba i skąd się bierze.

 
Elzbieta.Jozwiak.160.jpg

Elżbieta M. Jóźwiak

Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka, zajmuje się terapią sztuką i uzdrawianiem dźwiękiem przy pomocy gongów i mis tybetańskich. Maluje obrazy energetyczne oraz stosuje masaż manualno-energetyczny. Swoje doświadczenia jako terapeutka zdobywała pod okiem szamanów: afrykańskich, peruwiańskich i syberyjskich oraz u mistrza i gongu Dona Conreaux. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.

 
Osinski.wlodzimierz.160.jpg

Włodzimierz Adam Osiński

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz w Miejscach Mocy.