top of page

Terapeuci i Wykładowcy

Gabrielle.Orr.2.160.jpg

GABRIELLE ORR

1532031340427.jpg

dr YANA MILEVA

Autorka książki "5 lekcji życia z Kronik Akaszy".
Urodziła się w Bułgarii, ale od wielu lat mieszka w Niemczech gdzie ukończyła studia doktoranckie z informatyki. Już w bardzo wczesnym wieku zaczęła pracować ze światem duchowym. Po latach poszukiwań Yana odnalazła się w pracy z Kronikami Akaszy. Pozostaje w otwartym kontakcie z Mistrzami i Nauczycielami Kroniki Akaszy, daje indywidualne odczyty, prowadzi seminaria i pisze artykuły dotyczące Kronik. Współpracowała z kilkoma ziemskimi nauczycielami zajmującymi się Kronikami Akaszy, wśród nich także z Gabrielle Orr. Od 2017 roku wraz z Gabrielle podróżowały po świecie prowadząc wspólne seminaria.  W marcu 2022 roku  Yana  zastąpiła Gabrielle Orr w prowadzeniu seminariów w Polsce.

dr Yana Mileva
maxresdefault_edited.jpg

Robert Schwartz

Autor książek " Odważne Dusze" oraz "Dar duszy".
Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem "Odważnych Dusz" rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia. Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

Robert Schwartz
Oleg.Rusnak.2.160.jpg
Oleg Rusnak

Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Zarathustra-700px-04.jpg

Zarathustra

Uzdrowiciel duchowy, szaman i medium o międzynarodowej sławie, założyciel 5th Dimensional Quantum Healing & Awareness. Poświęcił swoje życie misji podnoszenia ludzkiej świadomości. Swoje imię duchowe Zarathustra otrzymał w przekazie w maju 1990 roku. Przez prawie trzydzieści lat pobierał nauki u Wschodnich i Zachodnich mistrzów. Uczył się u słynnej amerykańskiej wizjonerki Adele Tennings, hinduskiego guru Papaji oraz od irańskich sufi. Otrzymał serię przekazów od przewodników duchowych z Piątego Wymiaru. W wyniku fizycznej przemiany nabył zdolność dokonywania zabiegów chirurgii psychicznej, postrzegania ludzkiego wnęt

Oleg Rusnak
Zarathustra
Gabrielle.w.oknie.300.jpg

Gabrielle Orr

Autorka książek "Kroniki Akaszy - Jedyna Prawdziwa Miłość", "Kroniki Akaszy - Jesteś Cudem" i "Wyrocznia Kronik Akaszy", certyfikowana nauczycielka, konsultantka i terapeutka pracującą z zapisami Kroniki Akaszy, uzdrowicielka Healing Touch Practitioner, Mistrzyni Reiki, specjalistka od mowy ciała, masażystka, konsultantka Feng Shui. Od 2002 r. prowadzi seminaria w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wychowała już ponad pięć tysięcy swoich studentów. Przez wiele lat pracowała w Niemczech z dziećmi upośledzonymi umysłowo, pacjentami w śpiączce oraz ich rodzinami.

A.Chodkiewicz.3.300.jpg

Agnes Chodkiewicz

Uzdrowicielka, terapeutka i Live Coach & Energy Healer z Nowego Jorku.
Od 15 lat pracuje jako uznany trener rozwoju osobistego oraz dyplomowany uzdrowiciel energetyczny.
Zdolność widzenia energii i słyszenia istot niefizycznych posiadła od urodzenia. Już jako mała dziewczynka bawiła się ze swoimi "niewidzialnymi" przyjaciółmi. W chwilach zdenerwowania lub ekscytacji spontanicznie opuszczała swoje ciało i obserwowała siebie samą z wysokości. Chociaż w latach młodości Agnes nie wiele mówiło się o takich sprawach to wokół niej ciągle pojawiały się osoby, które naprowadzały ją na drogę duchową. Jako młoda dziewczyna wyjechała do USA gdzie obok rozwoju osobistego realizowała się także w biznesie. Poprzez samokształcenie i medytację wypracowała własną technikę i sposoby pracy z energiami.
Obecnie w swojej pracy wykorzystuje między innymi: theta healing, techniki kwantowe, universal healing, universal touch oraz wiele innych technik. Od wielu lat uczy innych samo uzdrawiania z wykorzystaniem Energii Życia.

Gabrielle Orr
Agnes Chodkiewicz
M.Biniasz.300.jpg

Maria M. Biniasz

Dyplomowana nauczycielka Systemu Odczytywania Planu Duszy, absolwentka Holistic Healing Collage, nauczycielka Vedic Art, hipnoterapeutka, doradca życiowy, prowadzi zajęcia z duchowego life coachingu oraz mindfulness, tarocistka.

- Nazywam się Maria M. Biniasz i uważam, że jesteśmy tutaj, na tej planecie, aby żyć szczęśliwie i cieszyć się chwilą. Kocham moje życie, takim jak wygląda obecnie, jednak nie zawsze w przeszłości tak było. Dotarcie do punktu, w którym jestem teraz zajęło mi lata rozwoju osobistego, nauki, doświadczeń życiowych i pokory.
Jako absolwentka prawa miałam fantastyczną pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce. Jednak chciałam realizować swoje marzenia i przeniosłam się do Londynu. Tutaj również ukończyłam studia podyplomowe na wydziale prawa Uniwersytetu Westminster. W międzyczasie zbudowałam bardzo dobrze prosperującą firmę, a jako wolontariuszka pomagałam ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

Maria M. Biniasz
Ewa.Bremec.250.jpg

Ewa Bremec

Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Ewa Bremec
Beata.Karczewska.portret.1..jpg

BEATA KARCZEWSKA

Jasnowidz, chiromantka, tłumaczka snów. Posiada dwudziestoletnią praktykę w pracy z Doskonaleniem Umysłu i Radża Jogą. Pracując wchodzi w stan czystej obserwującej świadomości nazywanej turija. Posiada zdolność prekognicji (widzenie przyszłości) i rekognicji (widzenie przeszłości). Znawczyni onejromancji czyli prognozowania przyszłości na podstawie snów. Pracuje także z unikatowymi kartami anielskimi będącymi w istocie oryginalną talią Marie Anne Lenormand. Przewidziała prezydenturę Donalda Trumpa, Brexit oraz przesunięcie ostatnich wyborów prezydenckich w Polsce.

Beata Karczewska
Jucelino.da.Luz_edited.jpg

Jucelino Nobrega da Luz

Jucelino jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów i uzdrowicieli w świecie ezoterycznym. Udzielił setek wywiadów telewizyjnych, radiowych i prasowych. Zapraszany jest jako gość do największych programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Jego wypowiedzi i przepowiednie cytowane są w wielu książkach innych autorów. Od 1973 roku Jucelino angażuje się społecznie w pracę na rzecz ochrony brazylijskiego środowiska. W 1979 roku poznaje osobiście Francisco "Chico" Xaviera słynnego spirytystę, uzdrowiciela i pisarza, którego zawsze poważał jako swojego mentora i mistrza. Od tamtego czasu Jucelino poświęca się także uzdrawianiu duchowemu. Prowadzi sesję uzdrawiania, porady duchowe, a wiele osób dzięki jego wstawiennictwu i Duchowej Łasce powróciło do zdrowia.

Jucelino Nobrega da Luz
26585_329586846025_1545412_n.jpg

 Wiesława Chojnowska-Olson

WIESŁAWA „WENDY” CHOJNOWSKA – uzdrowicielka Duchem Świętym, posiada tytuł Doktora Służby Lively Stones Fellowship. Spędziła ostatnie 28 lat swojego życia na ścieżce duchowej ucząc się z największymi uzdrowicielami, mistykami, nauczycielami i osobami o nadzwyczajnej wierze i nadprzyrodzonych zdolnościach. Ścieżka ta pozwoliła jej dogłębnie zbadać wiele religii świata i odwiedzić wiele świętych miejsc, gdzie łączność z boską siłą utrwalała się poprzez doznanie głębokich, mistycznych doświadczeń i objawień.

Wiesława Chojnowska-Olson
Beata.Paterska.280.jpg

Beata Paterska

Z wykształcenia germanistka, coach, doradca życiowy.
W pracy posługuje się archetypem, symbolem i szeroko rozumianą metaforą. Korzysta z kart terapeutycznych, anielskich i tarotowych jako wizualnego narzędzia w drodze do głębszego zrozumienia, uzdrowienia i Świadomości.
Prowadzi kursy poświęcone Tarotowi, Kartom Wewnętrznego Rozpoznania i Tarotowemu Portretowi Psychologicznemu, autorka artykułów w prasie ezoterycznej

Beata Paterska
Beata.po.meksykansku.jpg

Beáta Alföldi

Szamanka, uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie pomagające innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.

Beáta Alföldi
Elzbieta.Jozwiak.160.jpg

Elżbieta M. Jóźwiak

Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka, zajmuje się terapią sztuką i uzdrawianiem dźwiękiem przy pomocy gongów i mis tybetańskich. Maluje obrazy energetyczne oraz stosuje masaż manualno-energetyczny. Swoje doświadczenia jako terapeutka zdobywała pod okiem szamanów: afrykańskich, peruwiańskich i syberyjskich oraz u mistrza i gongu Dona Conreaux. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.

Elżbieta M. Jóźwiak
Osinski.wlodzimierz.160.jpg

Włodzimierz Adam Osiński

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz w Miejscach Mocy.

Włodzimierz Adam Osiński
bottom of page