top of page
Gradient

 6 czerwca 2024, godz. 19:00 - Warszawa
UZDRAWIANIE RELACJI PARTNERSKICH

Uzdrawianie i poszerzanie własnej świadomości poprzez podróże do przeszłych, przyszłych i alternatywnych inkarnacji
prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

Każdy z uczestników Uzdrawiania Relacji Partnerskich będzie miał szansę poczuć połączenie ze wszystkimi swoimi wcieleniami, rozpoznać je, uzdrowić oraz wzbogacić się o ich doświadczenia.

Aby tego dokonać stworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na trzech filarach - Miłości, Świetle i Mocy.
Tematem zajęć będzie - otwieranie się na partnerstwo - w przypadku singli oraz kreowanie nowego - głębszego wymiaru naszego aktualnego związku aż do doświadczania wspólnej fascynacji  naszym partnerem.
To zajęcia także dla tych, którzy starają się pozbierać po poprzednim toksycznym związku i otworzyć na nową szczerą i normalną relację.

A wszystko to w oparciu o energię uzdrawiającą, przekazy i wsparcie płynące od naszej Duszy, a także od Przewodników, Opiekunów Duchowych i Istot Światła.
Przyjdź na zajęcia i poczuj, jak uwalnia się twój własny wewnętrzny potencjał kreowania związków i relacji. Energia tego uwolnienia spotęgowana przez wszystkie twoje wcielenia pomoże Ci osiągnąć sukces i uzdrowić obecną inkarnację.
Proces będzie prowadzony poprzez Aktywację Energii Reinkarnacyjnej oraz mikro i makro sensorykę.

Uzdrawiając siebie uzdrowimy także wszystkie swoje pozostałe wcielenia (przeszłe, przyszłe, równoległe i pochodzące z alternatywnych rzeczywistości).
Wykroczymy poza czas, przestrzeń i poczucie fizyczności. Podczas rytuału - zazwyczaj każda osoba odczuwa siłę, która uwalnia ją z poczucia cielesności i przenosi w wymiar duchowy.
W dalszej części spotkania będziemy mogli zintegrować nasze doświadczenia podczas relaksu przy gongach i misach tybetańskich.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia, podczas których będziemy odkrywali nasze poprzednie wcielenia, nawiązywali z nimi kontakt i uświadamiali sobie, jaki mają wpływ na naszą obecną inkarnację.

O ile łatwiej jest nam przerabiać lekcję życia, którą przygotowała dla nas nasza Dusza, kiedy mamy świadomość, że obecna inkarnacja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego wcielenia i mamy szansę na przerobienie, przetransformowanie lub zakończenie wielu nie dokończonych spraw. Dzięki takiej wiedzy tak wiele rzeczy w naszym życiu może zostać wyjaśnionych, zrozumianych lub na zawsze odpuszczonych.
Na zakończenie - dla wszystkich chętnych dokonam odczytu poprzednich wcieleń patrząc w oczy i wypowiadając specjalną formułę.
- Zapraszam na zajęcia - Włodzimierz Adam Osiński

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.
Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

6 czerwca  2024,, godz. 19:00 - 21:30
Uzdrawianie Relacji Partnerskich

Unikalne zajęcia uzdrawiania i poszerzania własnej świadomości poprzez podróże do przeszłych, przyszłych i alternatywnych inkarnacji.
- tylko 20 miejsc,
- oplata -  98zł od osoby, (pary płacą po 89zł),
-prosimy o przybycie w luźnych strojach,
- należy przynieść koc, poduszkę i karimatę, aby uczestniczyć w zajęciach na leżąco,

- zalecamy także mailowe lub telefoniczne zgłaszanie swojej obecności,
Miejsce: Warszawa, Centrum konferencyjno-szkoleniowe "Społem", ul. Grażyny 13.


SESJE INDYWIDUALNE
Tego samego dnia, przed zajęciami będzie także można zapisać się na sesje indywidualne STUT (Szamańska Technika Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców), które są znakomitym uzupełnieniem wyzwalania się z negatywnych wzorców przeszłości zapoczątkowanym podczas szamańskiej regresji transowej.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem", ul. Grażyny 13.

- z Dworca Centralnego - tramwaj 10,
- od Domów Centrum - tramwaje 18 i 35.

Wysiadamy na przystanku "Dworkowa" lub "Morskie Oko".
Ulica Grażyny znajduje się pomiędzy tymi przystankami.


Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "Społem" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,

Na hasło „Ars Libra” otrzymają Państwo zniżkę na noclegi w czasie kursu.

Telefon do rezerwacji: 22 44 08 210

e-mail: pokoje@csk-spolem.pl

bottom of page