top of page
Gradient

"EGIPSKA WYPRAWA DO MIEJSC MOCY"
19 - 27 lutego  2024
warsztaty wyjazdowe poprowadzą: Małgorzata Włodarczyk i Ireneusz Mielec

Feng Shui

Praktyczne wykorzystanie miejsc mocy dla rozwoju duchowego, poprawy zdrowia i przyciągnięcia bogactwa.

Zapraszamy Was na wyprawę do tajemniczego Egiptu.
Jest to wyjątkowa wyprawa do miejsc mocy, świątyń i piramid czyli poznanie wyjątkowych miejsc i zaczerpnięcie korzyści, jakie można dzięki nim osiągnąć.
To nie jest zwykła wycieczka, naszym celem jest doświadczenie miejsc mocy i wykorzystanie ich w rozwoju osobistym na planie duchowym i materialnym.
Wyjazd oprócz walorów poznawczych, zwiedzania wyjątkowych zabytków będzie obfitował w liczne zajęcia z zakresu przyswojenia wiedzy związanej z:
- promieniowaniem kształtów,
- oddziaływania Wielkiej Piramidy,
- ćwiczenia medytacyjne,
- otwarcie się na oddziaływanie miejsc mocy,
Na miejscu mamy zapewnioną opiekę wyjątkowego przewodnika, który jest jednocześnie archeologiem. Dzięki niemu poznamy akademicką wiedzę związaną z oficjalną egiptologią oraz informacje związane z odczytywaniem hieroglifów i zabytkami.

IMG-20230506-WA0016[1].jpg

PLAN PODRÓŻY

Rozpoczynamy 19 II 2024 wylotem z Warszawy do Kairu, gdzie w czasie dwóch dni zwiedzimy zespół piramid w Gizie, wejdziemy do wnętrza piramidy, zapoznamy się z promieniowaniem Wielkiej Piramidy. Jest to największe miejsce mocy, gdzie przecinają się linie energetyczne Ziemi. Wykorzystamy jej możliwości związane z korzystnym wpływem na zdrowie, przeprowadzimy indywidualne terapie mające na celu powrót do zdrowia. Poprzez ćwiczenia medytacyjne postaramy się nawiązać kontakt z wyższymi wymiarami astralnymi i zainicjujemy proces rozwoju duchowego mający doprowadzić do poszerzenia świadomości uczestników wyprawy. Naszym celem jest również odniesienie sukcesu na planie materialnym poprzez zastosowanie odpowiednich technik wizualizacyjnych kreowania rzeczywistości w miejscu o największej sile oddziaływania twórczej wizualizacji.

Zapoznamy się z zabytkami Gizy i Kairu, obejrzymy Sfinksa i Świątynie, odwiedzimy największe muzeum w Kairze, gdzie zgromadzone są liczne artefakty i ponad 100 tysięcy eksponatów w tym słynne skarby z grobowca Tutenchamona.

ŚWIĄTYNIE, PIRAMIDY, GROBOWCE

Następnie czeka nas przelot samolotem do Luksoru, gdzie zakwaterujemy się na statku i rozpoczniemy czterodniową podróż po Nilu w luksusowych warunkach nawiązujących do czasów Agath Christie.  W trakcie rejsu odwiedzimy wyjątkowe miejsca czeka nas zwiedzanie Luksoru, miasta w położonego w południowej części starożytnych Teb (wschodni brzeg Nilu). Doświadczymy oddziaływania miejsc mocy w Świątyni Luksorskiej wzniesionej na cześć Amenhotepa III, Świątyni Amona w Karnaku.

Zobaczymy 18-metrowe Kolosy Memnona, jedynej zachowanej części dawnej świątyni Amenhotepa III. Kolosy te w czasach świetności jak głoszą legendy rozmawiały, śpiewały, wydawały dźwięk. Zwiedzanie świątyni Hatszepsut, gdzie na szczególną uwagę zasługują reliefy przedstawiające sceny związane z wierzeniami i życiem codziennym. Jest to miejsce o najwyższym pierwiastku jin o najbardziej kobiecej energii. Charakteryzuje się niepowtarzalną architekturą, która współgra z naturalną topografią terenu. Dzięki temu kumuluje energię o niespotykanym nasileniu związaną z wykorzystaniem do kreowania związku partnerskiego i jego zacieśniania.
Udamy się do położonej na terenie Teb Zachodnich DOLINY KRÓLÓW – miejsca spoczynku królów Egiptu, gdzie mieszczą się 64 wykute w skale kompleksy grobowe, w tym grobowiec Tutanchamona.
Kolejne atrakcje to zwiedzanie świątyni egipskiego boga Horusa w mieście EDFU, która należy do najlepiej zachowanych świątyń egipskich.
Uczestników naszej wyprawy czeka też zwiedzanie świątyni poświęconej Sobkowi - bogowi płodności o głowie krokodyla i Haroerisowi, "Dobremu Lekarzowi" o głowie sokoła.
Kolejna atrakcja to Zwiedzanie ASUANU - słynnej Tamy Asuańskiej uważanej za jeden z cudów techniki XX w.
Następnie rejs feluką – tradycyjną łodzią żaglową używaną już w starożytności, na WYSPĘ LORDA KITCHENERA. Znajduje się tam piękny ogród botaniczny pełen rzadko spotykanych roślin i egzotycznych ptaków. Finał to pobyt i zwiedzanie wpisanej na listę UNESCO świątyni bogini Izydy na wyspie FILE, przeniesionej na nowe miejsce po wybudowaniu tamy. Do świątyni prowadzi wejście między 18-metrowymi pylonami zdobionymi pięknymi reliefami. Znajduje się tu sanktuarium i miejsce narodzin Izydy.

 

Oprócz pobytu i zwiedzania niezwykłych miejsc mocy i wykorzystania ich do ćwiczeń praktycznych, medytacji i wizualizacji, otwarcia się na wyjątkową bardzo użyteczną energie tych miejsc, codziennie przewidujemy wykłady na temat związany z oddziaływaniem piramid, wykorzystania promieniowania kształtów, nauka medytacji. Również ćwiczenia praktyczne jak nauka medytacji z mantrą, twórczej wizualizacji oraz indywidualne sesje.

Powrót 27 II 2024  i pożegnanie uczestników na lotnisku w Warszawie.

MAŁGORZATA WŁODARCZYK
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od lat zajmująca się zagadnieniem duchowości i oddziaływania energii przestrzeni. Jest dyplomowaną bioterapeutką. Prowadziła zajęcia z zakresu relaksacji podczas pobytu w Holandii, ukończyła specjalistyczne kursy w tym zakresie. Ukończyła Studium Terapii Naturalnych we Wrocławiu. Pobierała naukę u propagatorki i nauczycielki Kronik Akaszy Gabrielle Orr, ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany. Z dużymi sukcesami wykonuje na co dzień odczyty dla osób potrzebujących rozwiązania problemów w związkach, rodzinnych, finansowych i pragnących powrócić do zdrowia. Opracowała swój autorski program terapeutyczny i przekazuje wiedzę na temat możliwości jego wykorzystania. Harmonijnie łączy ciało, duszę i umysł poprzez praktykę „Tańca Pięciu Rytmów” i codzienne życie. Technikę "Tańca Pięciu Rytmów" zgłębia od sześciu lat, między innymi, u jednej z najlepszych nauczycielek (prowadzących) Berit Hague i Mirka Chybickiego. Autorka nowatorskiej metody "Taniec Pięciu Żywiołów" będącej jej autorskim narzędziem terapeutycznym opierającym się na wieloletnim doświadczeniu inspirowanym medycyną chińską i feng shui.

IMG-20230506-WA0003[1].jpg
Mielec.I.portret.1.jpg

IRENEUSZ MIELEC
Ukończył Wydział Malarstwa i Wydział Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zajmuje się wiedzą Feng Shui od ponad 30 lat. Posiada olbrzymią wiedzę na temat zjawisk energetycznych, chi, promieniowania kształtu i radiestezji. Jest również znawcą i badaczem piramid oraz ich wpływu na ludzi, zwierzęta i rośliny. W pracy eksperta korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach Feng Shui oraz radiestezji, reiki, metody Silvy.
W swojej pracy posługuje się sprawdzonymi narzędziami: system Czterech Filarów Przeznaczenia, systemem analizy opartym na Bagua (Szkoła Życiowych Aspiracji), - systemem wywodzącym się z Buddyzmu Tybetańskiego (Szkoła Czarnych Czapek), systemem Bazhai Pai, oraz Szkołą Formy (Xing Fa) i Szkołą Kompasu (Li Fa). Tradycyjną wiedzę łączy z najnowszymi zdobyczami nauki takimi jak: psychofizjologia widzenia, ergonomia, psychologia i radiestezję oraz wiedzą zdobytą na studiach Architektury Wnętrz. 
W gronie profesjonalistów uważany jest za jednego z najlepszych konsultantów. Trzykrotnie otrzymał Tytuł Eksperta Roku Podkreśla, że Feng Shui nie jest nauką zamkniętą i ciągle ewoluuje korzystając z coraz nowszych zdobyczy współczesnej wiedzy.

Do Feng Shui stara się wnieść wiele nowości, których nadrzędnym celem jest odnalezienie klucza do szczęścia człowieka, w oparciu o jego indywidualne marzenia, predyspozycje i cele, które sobie stawia.
Ireneusz Mielec swoją wiedzą dzieli się z ludźmi podczas wykładów, prelekcji oraz warsztatów. Z jego ekspertyz korzystają firmy prowadzące działalność gospodarczą i osoby prywatne.

EGIPSKA WYPRAWA DO MIEJSC MOCY
warsztaty wyjazdowe poprowadzą: Małgorzata Włodarczyk i
Ireneusz Mielec
19 - 27 II 2024

Inwestycja w swój indywidualny rozwój osobisty, przeloty samolotem, przejazdy autokarem, pełne wyżywienie, noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu w Kairze, rejs statkiem po Nilu, pełne wyżywienie, obsługę przewodnika i archeologa.

1. Zaliczka w kwocie 1.000 PLN jak najszybciej (gwarantuje ona udział w wyprawie).

2. Dopłata części  złotówkowej za udział w podróży w kwocie 5.000 PLN do dnia 18.01.2024r.

3. Kwota 500 USD na miejscu w Kairze po zakwaterowaniu w hotelu.


O udziale w tej wyjątkowej wyprawie decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie zaliczki w kwocie 1.000 PLN po wcześniejszym kontakcie, numer konta zostanie przekazany po zgłoszeniu.
Zgłoszenia pod nr telefonu 501 504 673 lub mailowo arslibra@o2.pl
Posiadamy niestety ograniczoną ilość miejsc ze względu na charakter przedsięwzięcia. Ze względów praktycznych zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31.12.2023 oraz podanie danych paszportowych (imię i nazwisko, nr paszportu).
Zaliczka związana jest z rezerwacją biletów lotniczych, rejsu i kosztów pobytu.
Uczestnicy powinni posiadać ważny paszport z sześciomiesięcznym terminem ważności liczonym od dnia wylotu.
Wiza do nabycia indywidualnie na lotnisku w Kairze w cenie 25 USD.
Pozostałe szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie.

Dodatkowe atrakcje:

Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji płatnych na miejscu jak:

- pokaz „Światło i dźwięk” w Karnaku cena około 45 USD.
- zwiedzanie Świątyni Abu Simbel cena około 100 USD.
- lot balonem o wschodzie słońca nad Doliną Królów 125 USD.
- wioska Nubijska cena około 50 USD.

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

bottom of page