top of page
Gradient

18 IV 2021, (niedziela), godz. 19:00 - 21:00 - online

Szamańska podróż z bębnem i uzdrawianie dźwiękiem.

Spotkaj swoje Zwierzę Mocy – mini warsztaty szamańskie Beaty Alföldi

Beata Alfoldi

Podczas tych dwugodzinnych warsztatów dowiemy się, co to znaczy wyruszyć w szamańską podróż z bębnem, aby spotkać swoje Zwierzę Mocy (zwierzę totemiczne) lub naszego innego duchowego sojusznika.

Szamańska Podróż to podobny do medytacji i transu stan używany do uzdrawiania, przewidywania przyszłości, inicjacji oraz uzyskiwania kontaktu z Przewodnikami Duchowymi.

Medicine Wheel copy 2.jpg

We wszystkich kulturach plemiennych ludzie rozumieli, że jesteśmy nierozerwalnie związani z otaczającym nas światem. Aby żyć w harmonii z Przyrodą należało okazywać wdzięczność za dary, które dostarczała nam Natura: rośliny, zwierzęta, skały, ziemia i niebo.Każda osoba mogła korzystać ze wspierających, ochronnych i uzdrawiających mocy - jeśli tylko potrafiła je znaleźć i połączyć się z nimi.

 

Wszyscy mamy swoich sprzymierzeńców w Świecie Przyrody oraz w Świecie Ducha. Jednym ze sposobów na ich odszukanie jest wyruszenie w podróż ze Zwierzęciem Mocy.

 

Szamanizm to uduchowiona ścieżka, która uznaje świętość i połączenie wszystkich żywych istot. Jego mocy należy używać z szacunkiem i tylko dla dobra wszystkich. Może wspierać i utrzymywać pozytywny rozwój osobisty i wzmacniać duchowe połączenie ze sobą i z Naturą zgodnie z cyklami Koła Życia.

W czasie spotkania ze swoim Zwierzęciem Mocy:
- rozpoznasz i odkryjesz swoje mocne strony (o których nawet nie wiedziałeś),
- otrzymasz mądrość, sugestie i uzdrowienie,
- zrozumiesz powody i możliwości pokonania wyzwać, jakie obecnie istnieją w twoim życiu,
- pojawi się głębsze zrozumienie posiadanego przez ciebie energetycznego wzorca,
- będziesz miał szansę aktywowania swoich wrodzonych zdolności oraz uwolnienia przypisanego ci potencjału.

 

Czego się nauczysz na warsztatach:

- dowiesz się więcej o swoim Zwierzęciu Mocy (totemicznym) oraz jak może cię wspierać w twoim codziennym życiu,

- poznasz Szamańską Podróż i doświadczysz jak ta starożytna praktyka otwiera wrota do Królestwa Świadomości, w którym będziesz mógł odbudować wewnętrzną moc i otrzymać wglądy przyszłości oraz metody uzdrawiania swojego ciała,

- dowiesz się o znaczeniu Szamańskiego Koła Życia (Medicine Wheel) i jak pracować z tym potężnym narzędziem, dzięki któremu można pogłębić zrozumienie samego siebie, uhonorować swoje  połączenie z Naturą, nauczyć się funkcjonować w równowadze.

BeataAlfoldi-1-v2.jpg

Beáta Alföldi

- uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie, pomagania innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.

Beáta przewodzi zjazdom i konferencjom, prowadzi wykłady, sesje indywidualne, seminaria i międzynarodowe obozy szamańskie na całym świecie.

Napisała jeden z rozdziałów książki "Shamanism for the New Millennium", która stała się bestsellerem portalu Amazon.

Została jedną z bohaterek filmu dokumentalnego "Women of Heart", którego premiera miała miejsce w 2019 roku. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Leczenia Energetycznego (International Energetic Healing Association), inspiruje innych ludzi do odnajdywania w sobie indywidualnej drogi życia pełnej odwagi, autentyczności i wolności.

Czytaj wywiad z Beátą Alföldi "Przebudzenie kobiecej mądrości" na naszej stronie lub w numerze 09/2020 miesięcznika "Czwarty Wymiar"

18 IV 2021, (niedziela), godz. 19:00 - 21:00

Szamańska podróż z bębnem i uzdrawianie dźwiękiem. Spotkaj swoje Zwierzę Mocy – mini warsztaty szamańskie Beáty Alföldi

- warsztaty będą tłumaczone z języka angielskiego

- zajęcia odbędą się poprzez platformę Zoom. Osoby, które dokonają opłaty otrzymają link do połączenia się z grupą oraz instrukcję jak uruchomić na swoim komputerze lub telefonie komunikator Zoom.

- koszt uczestnictwa w zajęciach: 125zł

-zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

 

Przygotowania:

- zapewnij sobie przyjazną przestrzeń, w której podczas seminarium będziesz mógł wygodnie siedzieć, a potem podczas szamańskiej podróży przy bębnie – leżeć w pozycji umożliwiającej wejście w trans.

- zorganizuj sobie wygodne miejsce do leżenia i koc do przykrycia się. Dobrym pomysłem są też słuchawki, szczególnie podczas transu.

- przygotuj siebie wodę do picia oraz przybory do notowania wykładu lub własnych doświadczeń z transu.

Beata - zapisz się

Praca z medycyną roślin, cz. I

Praca z medycyną roślin, cz. II

Medycyna Ziemi i jej niezwykłe sposoby uzdrawiania  -

Beáta Alföldi i Frederic Cherri.

Włącz polskie napisy klikając na ikonkę na dole ekranu.

Film w wersji oryginalnej, bez napisów.

beata-water Drum.jpg
bottom of page