top of page
Gradient

9 - 12 maja 2024, Nowe Kawkowo na Mazurach
ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA
AKTYWACJA ENERGII REINKARNACYJNEJ
warsztaty poszerzania świadomości i uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych oraz karmicznych

prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

"ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA" - to intensywny warsztat poszerzania świadomości oraz uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.

- Uczestnicy moich zajęć „Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia” oraz „Podróży w Świat Pozazmysłowy” mieli już możliwość doświadczyć, że dzięki załamaniu fali kwantowej i odliczaniu wstecz na linii życia pomagam uczestnikom warsztatów połączyć ich Energię Świadomości z Energią Serca, wejść w stan zbliżony do uwolnienia się od poczucia własnej fizyczności oraz w ekspansji wszystkich ich ciał subtelnych poza czas i przestrzeń. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał szansę poczuć połączenie ze wszystkimi swoimi wcieleniami, rozpoznać je, uzdrowić oraz wzbogacić się o ich doświadczenia.

Aby tego dokonać utworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na trzech filarach - Miłości, Świetła i Mocy.
Uzdrawiając siebie uzdrowimy także wszystkie swoje pozostałe wcielenia (przeszłe, przyszłe, równoległe i pochodzące z alternatywnych rzeczywistości). Wykroczymy poza czas, przestrzeń i poczucie fizyczności.
Po każdej regresji transowej będziemy mogli zintegrować nasze doświadczenia podczas relaksu przy gongach i misach tybetańskich.
Na zakończenie warsztatów - dla wszystkich chętnych dokonam odczytu poprzednich wcieleń - Włodzimierz Adam Osiński.

Cały świat materialny próbuje nas przekonać, że jesteśmy istotami fizycznymi, które posiadają Duszę, tymczasem to właśnie nasza Dusza, od czasu do czasu posiada ciało fizyczne, dzięki któremu może odczuwać, poznawać świat i zdobywać wszelaką mądrość oraz doświadczenia. A zatem, aby nasza Dusza mogła się rozwijać musi posiadać ciało i dlatego inkarnuje się w świecie materialnym przyoblekając się w „coś”, dzięki czemu może odczuwać świat wszystkimi swoimi zmysłami.
Zapraszamy serdecznie na warsztaty, podczas których będziemy odkrywali nasze poprzednie wcielenia, nawiązywali z nimi kontakt i uświadamiali sobie, jaki mają wpływ na naszą obecną inkarnację.
O ile łatwiej jest nam przerabiać lekcję życia, którą przygotowała dla nas nasza Dusza, kiedy mamy świadomość, że obecna inkarnacja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego wcielenia i mamy szansę na przerobienie, przetransformowanie lub zakończenie wielu nie dokończonych spraw.

Dzięki takiej wiedzy tak wiele rzeczy w naszym życiu może zostać wyjaśnionych, zrozumianych lub na zawsze odpuszczonych.

Siłą Regresji Transowej jest to, że będziemy mogli wykonać te wszystkie zadania osobiście, bez niczyjej pomocy. Nikt nie będzie nas oświecał i niczego nie będzie nam wmawiał. Energetyczna praca duchowa odbędzie się w naszych umysłach podczas sesji regresyjnej – początkowo z udziałem bębna szamańskiego, kiedy dochodzi do ujawnienia się poprzedniego wcielenia, a potem z udziałem relaksujących energetycznie mis i gongów tybetańskich, kiedy będziemy się uwalniać od wszystkich negatywnych wzorców i traum.

W programie zajęć:
- Wprowadzenie do warsztatów,
- Przygotowanie do sesji reinkarnacyjnych, (duchowe i energetyczne oczyszczenie),
- Aktywacja Energii Reinkarnacyjnej,
- Regresje transowe - 4 sesje odblokowujące energię z poprzednich wcieleń:
- I - Najważniejsze wcielenie – poznamy wcielenie, które ma największy wpływ na nas w chwili obecnej i naszą drogę rozwoju,
- II - Przysięgi i obietnice – wyzwolenie się od o inkarnacji, w której składaliśmy różne śluby: ascezy, celibatu, bezżeństwa, ubóstwa, posłuszeństwa, wierności, zemsty, a także przeklęcia miłosne od byłych partnerów.
- III – Bliźniaczy Płomień – poszukiwanie "drugiej połowy jabłka" czyli partnera na całe życie,
- IV – Ukochani zmarli – postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ktoś bardzo nam bliski (także zwierzęta) odszedł, umarł wcześniej lub zginął w wypadku. Jaka to jest dla nas lekcja i czego nas uczy?
- Czytanie poprzednich wcieleń.

Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia, podczas którego połączymy się ze wszystkimi swoimi poprzednimi wcieleniami, poznamy ich doświadczenia, wiedzę i mądrość, wyruszymy w wymiar bez czasu, przestrzeni i poczucia fizyczności. Uzdrowimy relacje pomiędzy naszymi inkarnacjami i uwolnimy się od karmicznych, reinkarnacyjnych i rodowych traum, wzorców oraz schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w naszej rodzinie lub rodzie.

Dodatkowymi elementami kursu będą rytuały uwalniające:
- Oczyszczanie relacji karmicznych z przodkami,
- Rytuał Narodzin,
- Przecinanie pępowiny,
- Od Gniewu do Miłości,
- Rytuał Kochania Siebie.
Praca w parach: miłość, akceptacja, uwalnianie emocji, błogostan i wewnętrzna cisza.
Efekty i odczucia, jakie mogą się pojawić na zajęciach zależą jedynie od stopnia otwartości uczestników kursu.

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła.
Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

Plan zajęć w Ośrodku "Tu i Teraz", w Nowym Kawkowie k/Olsztyna na Mazurach:
09 maja 2024, (czwartek),
- Przyjazd do Ośrodka,
- godz. 18:00
- kolacja
- godz. 19:00 - 21:00
Powitanie uczestników, pierwsze zajęcia pracy z Energią Reinkarnacyjną.

10 - 11 maja 2024, (piątek - sobota), godz. 10:00 -18:00
godz. 09:00 - śniadanie
godz. 10:00 -13:00 - zajęcia warsztatowe
godz. 13:00 - 14:00 - przerwa obiadowa
godz. 14:00 -18:00 - zajęcia warsztatowe
godz. 18:00 - kolacja
godz. 19:00 - zajęcia fakultatywne, (ognisko, wieczór gongowy, pokaz techniki uzdrawiania STUT)


12 maja 2024, (niedziela)
godz. 09:00 - śniadanie

godz. 10:00 -13:00 - zajęcia warsztatowe, pożegnanie
godz. 13:00 - 14:00 - przerwa obiadowa
godz. 14:00 -wyjazd z Ośrodka

Na zajęcia należy:

- przyjść w wygodnym stroju,
- przynieść koc, karimatę oraz poduszkę pod głowę.
- koszt uczestnictwa:
- 890zł (cena promocyjna - pierwsze 10 osób),
- 1.250zł (cena regularna - od 11 osoby)
Ilość miejsc ograniczona - tylko 21 osób.  Obowiązują przedpłaty.

 

UWAGA - Promujemy aktywnych: osoba, która poleci swoim znajomym,  uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych. Aby otrzymać zniżkę należy wypełnić formularz lub przesłać e-mail na adres arslibra@o2.pl
 

Koszt wyżywienia i zakwaterowania w Ośrodku "Tu i Teraz":

- wyżywienie wegetariańskie z opcją wegańską w cenie 110zł (3 ciepłe posiłki + kawa, herbata, owoce stale dostępne).
- noclegi od 34zł do 140zł. Ceny noclegów kształtują się, w zależności od standardu pokoju, od 92zł (pokój 2-osobowy z własną łazienką) do 34zł (miejsce na strychu, materac, pościel, ręcznik).
Ośrodek dysponuje pokojami z własnymi łazienkami lub łazienkami na korytarzach. Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, w dwóch budynkach.

Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

 DOJAZD DO NOWEGO KAWKOWA
W Warszawie wjazd na trasę - S7 (E77) na Olsztyn
W Olsztynku odbicie w prawo na S51 w kierunku Olsztyna
w Tomaszkowie odbicie w lewo na S16
w Kudypach odbicie w prawo i w lewo na 527 na Gutkowo
w Gutkowie odbijamy na Jonkowo w prawo.
w Jonkowie skręcamy w lewo na Mostkowo
Mijamy Pupki. W Nowym Kawkowie ostro w prawo.
W Olsztynie należy skręcić w drogę 527 w kierunku na Morąg/ Pasłęk. Po około 10 km skręcić w prawo na Jonkowo. W Jonkowie wjechać na rynek i skręcić w lewo na Mostkowo (po lewej stronie mijasz mini stację benzynową, po prawej cmentarz). Po około 7 km dojedziesz do Nowego Kawkowa (po drodze mijając wieś o wdzięcznej nazwie Pupki).

We wsi, zaraz po minięciu tablicy z napisem „Nowe Kawkowo”, na ostrym łuku drogi należy skręcić w lewo, w polną drogę  i wjechać na posesję ogrodzoną kamienno - ceglanym murem. Trzeba wjechać pomiędzy dwa  słupy z cegieł (to bardzo ważne, aby nie pojechać drogą  obok,  z drogowskazem Nowe Kawkowo 50).
Adres Ośrodka: Nowe Kawkowo 52 A, woj. warmińsko-mazurskie.
 

Wjazd na teren Ośrodka z Nowego Kawkowa

Polna droga prowadzi ok. 2 km najpierw w górę przez pole, a następnie w dół przez las (przez chwilę się rozjeżdża, tworząc tzw. "mijankę",  ale zaraz schodzi z powrotem). Prosimy trzymać się wyznaczonych kierunków!

Następnie, po ok. 100 m od „mijanki”, zobaczysz kolejne ceglane słupy – to właśnie  wjazd na polanę, gdzie mieszczą się  budynki  Ośrodka Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”.
Po kilkunastu metrach jazdy pod górę zobaczysz Ośrodek. Parking jest z prawej strony. Parkując pamiętaj, aby stanąć w jednym z trzech wyznaczonych rzędów (aby nie tarasować innych). Wejście z parkingu na teren ośrodka jest w głębi, po lewej stronie – ceglana brama z daszkiem i flagami tybetańskimi. Mała metalowa furtka pośrodku muru to tylko wejście kuchenne dla pracowników.

bottom of page