top of page
Gradient

1 - 2 czerwca 2024, Olsztyn
ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA
warsztaty poszerzania świadomości i uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych oraz karmicznych

prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

"ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA" - to intensywny warsztat poszerzania świadomości oraz uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.

- Uczestnicy moim zajęć „Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia” oraz „Podróży w Świat Pozazmysłowy” mieli już możliwość doświadczyć, że dzięki załamaniu fali kwantowej i odliczaniu wstecz na linii życia pomagam uczestnikom warsztatów połączyć ich Energię Świadomości z Energią Serca, wejść w stan zbliżony do uwolnienia się od poczucia własnej fizyczności oraz w ekspansji wszystkich ich ciał subtelnych poza czas i przestrzeń. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał szansę poczuć połączenie ze wszystkimi swoimi wcieleniami, rozpoznać je, uzdrowić oraz wzbogacić się o ich doświadczenia.

Aby tego dokonać utworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na trzech filarach - Miłości, Świetle i Mocy.
Uzdrawiając siebie uzdrowimy także wszystkie swoje pozostałe wcielenia (przeszłe, przyszłe, równoległe i pochodzące z alternatywnych rzeczywistości). Wykroczymy poza czas, przestrzeń i poczucie fizyczności.
Po każdej regresji transowej będziemy mogli zintegrować nasze doświadczenia podczas relaksu przy gongach i misach tybetańskich.
Na zakończenie warsztatów - dla wszystkich chętnych dokonam odczytu poprzednich wcieleń - Włodzimierz Adam Osiński.

Cały świat materialny próbuje nas przekonać, że jesteśmy istotami fizycznymi, które posiadają Duszę, tymczasem to właśnie nasza Dusza, od czasu do czasu posiada ciało fizyczne, dzięki któremu może odczuwać, poznawać świat i zdobywać wszelaką mądrość oraz doświadczenia. A zatem, aby nasza Dusza mogła się rozwijać musi posiadać ciało i dlatego inkarnuje się w świecie materialnym przyoblekając się w „coś”, dzięki czemu może odczuwać świat wszystkimi swoimi zmysłami.
Zapraszamy serdecznie na warsztaty, podczas których będziemy odkrywali nasze poprzednie wcielenia, nawiązywali z nimi kontakt i uświadamiali sobie, jaki mają wpływ na naszą obecną inkarnację.
O ile łatwiej jest nam przerabiać lekcję życia, którą przygotowała dla nas nasza Dusza, kiedy mamy świadomość, że obecna inkarnacja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego wcielenia i mamy szansę na przerobienie, przetransformowanie lub zakończenie wielu nie dokończonych spraw.

350835724_1402338090562427_8399435973444956483_n.jpg

Dzięki takiej wiedzy tak wiele rzeczy w naszym życiu może zostać wyjaśnionych, zrozumianych lub na zawsze odpuszczonych.

Siłą Regresji Transowej jest to, że będziemy mogli wykonać te wszystkie zadania osobiście, bez niczyjej pomocy. Nikt nie będzie nas oświecał i niczego nie będzie nam wmawiał. Energetyczna praca duchowa odbędzie się w naszych umysłach podczas sesji regresyjnej – początkowo z udziałem bębna szamańskiego, kiedy dochodzi do ujawnienia się poprzedniego wcielenia, a potem z udziałem relaksujących energetycznie mis i gongów tybetańskich, kiedy będziemy się uwalniać od wszystkich negatywnych wzorców i traum.

W programie zajęć:
- Wprowadzenie do warsztatów,
- Przygotowanie do szamańskich sesji reinkarnacyjnych, (duchowe i energetyczne oczyszczenie),
- Regresje transowe - 4 sesje odblokowujące energię z poprzednich wcieleń:
- I - Najważniejsze wcielenie – poznamy wcielenie, które ma największy wpływ na nas w chwili obecnej i naszą drogę rozwoju,
- II - Przysięgi i obietnice – wyzwolenie się od o inkarnacji, w której składaliśmy różne śluby: ascezy, celibatu, bezżeństwa, ubóstwa, posłuszeństwa, wierności, zemsty, a także przeklęcia miłosne od byłych partnerów.
- III – Bliźniaczy Płomień – poszukiwanie "drugiej połowy jabłka" czyli partnera na całe życie,
- IV – Ukochani zmarli – postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ktoś bardzo nam bliski (także zwierzęta) odszedł, umarł wcześniej lub zginął w wypadku. Jaka to jest dla nas lekcja i czego nas uczy?
- Czytanie poprzednich wcieleń.

Finałem warsztatów będzie: Szamański Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia, podczas którego połączymy się ze wszystkimi swoimi poprzednimi wcieleniami, poznamy ich doświadczenia, wiedzę i mądrość, wyruszymy w wymiar bez czasu, przestrzeni i poczucia fizyczności. Uzdrowimy relacje pomiędzy naszymi inkarnacjami i uwolnimy się od karmicznych, reinkarnacyjnych i rodowych traum, wzorców oraz schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w naszej rodzinie lub rodzie.

Dodatkowymi elementami kursu będą rytuały uwalniające:
- Oczyszczanie relacji karmicznych z przodkami,
- Rytuał Narodzin,
- Przecinanie pępowiny,
- Od Gniewu do Miłości,
- Rytuał Kochania Siebie.
Praca w parach: miłość, akceptacja, uwalnianie emocji, błogostan i wewnętrzna cisza.
Efekty i odczucia, jakie mogą się pojawić na zajęciach zależą jedynie od stopnia otwartości uczestników kursu.

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła.
Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

PLAN ZAJĘĆ W Olsztynie:
31 maja 2024, (piątek), godz. 18:00
Pokaz Aktywacji Energii Reinkarnacyjnej i cofania w czasie do poprzednich wcieleń oraz Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców - STUT,  wstęp wolny.
godz. 19:00
Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia - poszerzanie świadomości i uzdrawianie relacji karmicznych i reinkarnacyjnych poprzez odkrywanie poprzednich wcieleń.

- należy przyjść w wygodnym stroju,
- przynieść koc, karimatę oraz poduszkę pod głowę.
- koszt uczestnictwa - 100zł

1 - 2 czerwca 2024, (sobota-niedziela) - ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA - intensywne warsztaty uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.
- sobota: 10:00 - 18:00 (z przerwą na lunch od 14:00 do 15:00),
- niedziela: 10:00 - 17:00 (z przerwą na lunch od 13:00 do 14:00)
- zapewniamy ciepłą atmosferę i bezpieczną przestrzeń.
Ilość miejsc ograniczona, wyłącznie na wcześniejsze zapisy
- należy przyjść w wygodnym stroju,
- przynieść koc, karimatę oraz poduszkę i przepaskę na oczy,
- dla uczestników przygotowaliśmy kawę, herbatę i coś słodkiego,
- cena promocyjna 800zł  (pary otrzymują zniżkę 50zł, od osoby)
- osoby biorące udział w piątkowym "Reinkarnacyjnym Kręgu Uzdrowienia" otrzymują dodatkowe 50zł rabatu.

 

3 czerwca 2024, (poniedziałek) - Sesje Indywidualne STUT - Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców.
Znakomitym uzupełnieniem wyzwalania się z negatywnych wzorców przeszłości zapoczątkowanym podczas szamańskiej regresji transowej są sesje STUT.
- od godz. 10:00 do 17:00
- czas trwania sesji od 50 do 80 min.
- należy przyjść w wygodnym ubraniu np. sportowym,
- wyłącznie na zapisy
- koszt sesji: sesja skrócona do 50 min. - 200zł, - sesja normalna do 85 min. - 300zł

Pokaz otwarty, Wieczór Reinkarnacji Transowej, warsztaty oraz sesje indywidualne odbędą się pod adresem:
ANAHAJ Centrum Samoświadomości, 10-270 Olsztyn, ul. Struga 2

Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym.

bottom of page