top of page
Gradient

7 VI 2021 – godz. 18:00

Otwarte spotkanie online z Marleną Chodkowską

Otwarte spotkanie z Marleną

Zapraszamy wszystkich na spotkanie otwarte online z Marleną Chodkowską, psychologiem, terapeutką i uzdrowicielką praniczną.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do zajęć „AKTYWACJA WEWNĘTRZNEGO MĘDRCA”,

które Marlena Chodkowska poprowadzi w dniach 19 – 20 VI 2021

wg nowatorskiej Inner Wiseman Method

Czy zdajesz sobie sprawę, że jest w Tobie część, która wie i widzi wszystko. Możesz aktywować w sobie Wewnętrznego Mędrca  i mieć do tej wiedzy dostęp.

Twój Wewnętrzny Mędrzec jest swoją świadomością bezpośrednio podłączony do źródłowej energii wszelkiego stworzenia oraz bibliotek wszechwiedzy.

Wiedząc, jak nawiązać bezpośredni kontakt z Wewnętrznym Mędrcem możesz, nie tylko znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zobaczyć z szerszej perspektywy swoje życie, otworzyć się na swój najwyższy potencjał, ale również doświadczyć samouzdrowienia na dowolnej płaszczyźnie funkcjonowania.

discovering-the-inner-guru-1022.jpg

Jeśli zastanawiasz się, czy te zajęcia są dla Ciebie lub masz jakieś wątpliwości to zapraszamy Cię na spotkanie online z Marleną Chodkowską, podczas którego dowiesz się więcej o planowanym seminarium i będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, a wszystkie zainteresowane osoby otrzymają bezpłatny link.
Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego komunikatora, nie przejmuj się, bo pomożemy Ci, w jego niezwykle prostej instalacji, która praktycznie dzieje się automatycznie.

marlena_chodkowska1.popr.jpg

MARLENA CHODKOWSKA

- Jest psychologiem, terapeutą, szkoleniowcem, uzdrowicielką praniczną i autorką książki "Zero Diet". Łączy w sobie wiedzę psychologiczną i dary szamańskie. Od 2011r wspiera innych w ich drodze do życia w pełni i odkrywania najwyższego potencjału. Pracowała z setkami ludzi i prowadziła tysiące procesów zmian.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego ma na swoim koncie ponad 2500 godzin dodatkowych szkoleń. Wszystko po to, by móc skutecznie pomagać innym. Jak sama o sobie pisze - Jestem psychologiem dla tych co widzą i czują więcej.

b90f097a5025f80298-zero-diet_200.jpg
bottom of page