top of page
Gradient

01 Grudnia 2023, Katowice
18:00 - Pokaz Aktywacji Energii Reinkarnacyjnej
oraz
Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców STUT - wstęp wolny
19:00 - Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia
poszerzanie świadomości i uzdrawianie poprzez odkrywanie poprzednich wcieleń.

prowadzi Włodzimierz Adam Osiński

Należałoby zadać pytanie - po co nam wiedza o poprzednich wcieleniach? Przecież, na przestrzeni wieków, setki pokoleń i miliardów ludzi żyjących na Ziemi, nie tylko nie zastanawiało się nad swoimi poprzednimi wcieleniami, ale nawet nie wiedziało, że istnieje coś takiego jak reinkarnacja. Wygląda na to, że wiedza o poprzednich wcieleniach została specjalnie przed nami ukryta, abyśmy skupili się na swoim tu i teraz.
Prawdopodobnie dopiero w połowie XX-go wieku wibracja Ziemi podniosła się na tyle, że wiedzę o swoich przeszłych życiach czyli ciągłość świadomości mogli posiadać nie tylko urzeczywistnieni mistrzowie zamieszkujący tybetańskie klasztory, ale także „zwyczajni” śmiertelnicy.

Cały świat materialny próbuje nas przekonać, że jesteśmy istotami fizycznymi, które posiadają Duszę, tymczasem to właśnie nasza Dusza, od czasu do czasu posiada ciało fizyczne, dzięki któremu może odczuwać, poznawać świat i zdobywać wszelaką mądrość oraz doświadczenia. A zatem, aby nasza Dusza mogła się rozwijać musi posiadać ciało i dlatego inkarnuje się w świecie materialnym przyoblekając się w „coś”, dzięki czemu może odczuwać świat wszystkimi swoimi zmysłami.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że poprzednie wcielenia towarzyszą nam na każdym kroku, podpowiadają, jak mamy postąpić, kogo poślubić i jaką wybrać pracę. Niestety ciche podszepty dawnych inkarnacji nie zawsze wychodzą nam na dobre. To właśnie dzięki nim powielamy swoje przeszłe wybory lub, nie wiedzieć czemu, ponownie pakujemy się w te same kłopoty. Oczywiście, bardzo dużo z tych „powtórek” dokonuje się na zupełnie innym poziomie. Jeżeli byliśmy kiedyś brodatym Wikingiem, który całe życie palił i grabił nadmorskie wioski to wcale nie oznacza, że obecnie będziemy mieli tendencję do mordowania i okradani niewinnych ludzi. Możemy jednak być bezwzględnym biznesmenem, który kupuje i sprzedaje firmy, w żaden sposób nie przejmując się losem pozbawionych środków do życia ludzi. Na pierwszy rzut oka to porównanie wydaje się dość odległe, ale w swojej istocie zawiera ten sam stosunek do otoczenia.

350835724_1402338090562427_8399435973444956483_n.jpg

Reinkarnacyjne podszepty sprawiają także, że co jakiś czas przechodzimy na drugą stronę barykady i z osoby wykorzystujących innych stajemy się wykorzystywani. Teraz to nie my jesteśmy agresywnym Wikingiem, ale bezbronnymi ludźmi z wioski, którzy z jakiegoś powodu stracili dorobek całego życia. Zasada doświadczania tego samego uczucia z obu stron nazywana jest reinkarnacyjnym wahadłem. Jeżeli teraz czujemy się poniżani i wykorzystywani to z pewnością kiedyś sami gnębiliśmy innych, nie tylko psychicznie ale także ciężkim batem.

Biorąc to wszystko pod uwagę opracowałem szamańskie regresje transowe, dzięki którym możemy nie tylko poznać swoje poprzednie wcielenia, ale co ważniejsze uwolnić się od wielu ciągnących się za nami negatywnych wzorców, przekonań, obietnic, ślubów, przeklęć, traum oraz zranień. Uwalniamy się od tego wszystkiego co jest nie tylko zapisane w naszej pamięci komórkowej i kodzie DNA, ale także w liniach karmicznych i reinkarnacyjnych naszego rodu i rodziny.
Poznanie poprzednich wcieleń to także wiedza i uzdrowienie nie tylko naszego ciała, ale także umysłu i duszy.

Na pokazie zostanie także zaprezentowana Szamańska Technika Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców - STUT, która jest znakomitym uzupełnieniem wyzwalania się z negatywnych wzorców przeszłości zapoczątkowanym podczas szamańskiej regresji transowej
Zapraszam na pokaz i Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia - Włodzimierz Adam Osiński.

wlodek.brazylia.1.JPG

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych i szamańskich rytuałów.
Techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła.
Swoją reinkarnacyjną inicjację przeszedł w 2009 roku pod okiem szamanki Margit Bohdalek w katarskiej Jaskini Przeznaczenia znajdującej się w Pirenejach Francuskich. Kolejnym jego nauczycielem był peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi reinkarnacyjne warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Czytaj teksty Włodzimierza Adama Osińskiego zamieszczone w miesięczniku "Czwarty Wymiar"

PLAN ZAJĘĆ W KATOWICACH:
01 Grudnia 2023, (piątek), godz. 18:00
Pokaz Aktywacji Energii Reinkarnacyjnej i cofania w czasie do poprzednich wcieleń oraz Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców - STUT,  wstęp wolny.

01 Grudnia 2023, (piątek), godz. 19:00
Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia - poszerzanie świadomości i uzdrawianie relacji karmicznych i reinkarnacyjnych poprzez odkrywanie poprzednich wcieleń.

- należy przyjść w wygodnym stroju,
- przynieść koc, karimatę oraz poduszkę pod głowę.
- koszt uczestnictwa - 100zł, (pary i znajomi płacą po 90zł)

02 - 03 Grudnia 2023 (sobota-niedziela)
ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA
- intensywne warsztaty uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.
- sobota: 10:00 - 18:00 (z przerwą na lunch od 14:00 do 15:00),
- niedziela: 10:00 - 17:00 (z przerwą na lunch od 13:00 do 14:00)
- zapewniamy ciepłą atmosferę i bezpieczną przestrzeń.
Ilość miejsc ograniczona, wyłącznie na wcześniejsze zapisy
- należy przyjść w wygodnym stroju,
- przynieść koc, karimatę oraz poduszkę i przepaskę na oczy,
- dla uczestników przygotowaliśmy kawę, herbatę i coś słodkiego,
- cena promocyjna 620zł  (pary otrzymują zniżkę 40zł)
- osoby biorące udział w piątkowym "Reinkarnacyjnym Kręgu Uzdrowienia" otrzymują dodatkowe 50zł rabatu.

 

04 Grudnia 2023 , (poniedziałek)
Sesje Indywidualne STUT - Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców.

Znakomitym uzupełnieniem wyzwalania się z negatywnych wzorców przeszłości zapoczątkowanym podczas szamańskiej regresji transowej są sesje STUT.
- od godz. 10:00 do 16:00
- należy przyjść w wygodnym ubraniu np. sportowym,
- wyłącznie na zapisy
- koszt sesji: sesja skrócona do 60 min. - 200zł, - sesja normalna do 80 min. - 300zł

Pokaz otwarty, Reinkarnacyjny Krąg Uzdrowienia, warsztaty oraz sesje indywidualne odbędą się pod adresem:
M.A. Ukochana
40-048 Katowice
ul. Kościuszki 38 lok nr 14

Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na arslibra@o2.pl i na naszym formularzu kontaktowym :

bottom of page