top of page
Gradient

WAKACJE Z DIAGNOSTYKĄ KARMICZNĄ wg Marjana Ogorevca
6 dni zajęć - prowadzi Ewa Bremec

SIERPIEŃ 2022 - Hotel Welski, Health & Happiness Center
Lidzbark Welski

Diagnostyka Wakacje

Zapraszamy na wyjazdowe zajęcia z kompleksowym oczyszczaniem biopola metodą Diagnostyki Karmicznej do ośrodka rozwoju osobistego i duchowego w hotelu Welskim w miejscowości Cibórz koło Lidzbarka Welskiego.
Warsztaty prowadzone metodą słoweńskiego terapeuty Marjana Ogorevca połączone są z kompleksową terapią uwzględniającą rozumienie wielopłaszczyznowej natury ludzkiego bytu, a ich program obejmuje oddziaływanie na jego wszystkich poziomach:

 

 • fizycznym - za pomocą ćwiczeń jogi dotrzemy do każdej tkanki i komórki naszego ciała, uwolnimy blokady i pobudzimy pracę wszystkich narządów

 • energetycznym - uwolnimy blokady i usprawnimy pracę poszczególnych centrów energetycznych (czakr) oraz pobudzimy przepływy energii

 • informacyjno-energetycznym, który pozwoli rozpoznać głębokie przyczyny tram, chorób  i niepowodzeń życiowych

 • emocjonalnym i uczuciowym gdzie do poprawy niezadowalającego stanu psychofizycznego nauczymy się prowadzić procesy transformacji

 • mentalnym - dzięki wykładom oraz zdolności głębokiego wglądu w biopole łatwiejsze stanie się zrozumienie przyczyn dotykających nas problemów oraz praca nad zmianą destrukcyjnych programów, uzależnień, czy wzorców myślowych

 • duchowym - do którego wzniesiemy się za pomocą medytacji i otworzymy na przepływ czystej energii Źródła.Co to jest Diagnostyka Karmiczna?
Dzięki posiadanym przez siebie zdolnością pozazmysłowym Ewa Bremec podczas seminarium pomoże nam w uporządkowaniu i uwolnieniu się na wielu poziomach od problemów występujących w partnerstwie, związkach małżeńskich oraz w naszych relacjach w pracy, szkole lub środowisku.

Diagnostyka Karmiczna - to metoda łącząca wiedzę i tradycję Wschodu, z której wywodzi się pojecie karmy (prawo przyczyny i skutku) ze współczesną nauką i medycyną, do której należy diagnostyka.
Opracowana przez Ewę Bremec wieloletnią tłumaczkę i uczennicę Marjana Ogorevca, twórcy diagnistyki karmicznej.
Terapia pomaga zrozumieć i dotrzeć do głębokich przyczyn coraz częściej narastającego w nas niezadowolenia:
- z życia,
- trudności we wzajemnych relacjach,
- w związkach, rodzinie, pracy,
- pojawiających się problemach oraz chorób.

Uwolnimy się z ograniczeń i zbędnego balastu, który nosimy w naszym wnętrzu od lat i otworzymy dostęp do pełnego, danego nam potencjału.
Nauczymy się nowych technik odczuwania energii oraz pracy z energiami, co pozwoli łatwiej rozpoznawać destrukcyjne i niekorzystne programy, uzależnienia, wzorce myślowe. Opanujemy technikę prowadzenia procesów transformacji na poziomach informacyjno-energetycznych, co pozwoli nie tylko uporządkować własne życie, wprowadzić w nie ład i harmonię, ale również zapoczątkować procesy regeneracji i poprawy zdrowia oraz ogólnej kondycji psychofizycznej. Pomoże naładować akumulatory i otworzyć się na czekające nowe wyzwania.

Zapraszam, zatem, na niecodzienną podróż w głąb siebie, aby doświadczyć tego, co nieuchwytne dla rozbieganych ludzkich zmysłów, ale realne i ważne dla osób podążających ścieżką duchowego wzrostu, odkrywania nowych zdolności, dostępu do pełni własnego potencjału, pragnących wziąć odpowiedzialność za siebie w swoje ręce, aby cieszyć się pełnią życia.

Dzienny plan zajęć:
07:45 - 08:45 - poranna joga dla wszystkich - prowadzi Ewa Bremec,
09:00 - 09:45 - śniadanie,
10:00 - 12:45 -  zajęcia warsztatowe i medytacje,
13:00 - 14:00 - obiad,
14:00 - 16:00 - czas wolny: polecamy spacery po okolicy,
16:00 - 18:00 - zajęcia warsztatowe: relaksacja oraz procesy transformacji,
18:00 - 19:00 - kolacja,
19:00 - 22:00 - czas wolny lub zajęcia fakultatywne.

1a-1030x687.jpg

SIERPIEŃ 2022 (6 dni zajęć)
WAKACJE Z DIAGNOSTYKĄ KARMICZNĄ

wg metody Marjana Ogorevca
Wykłady i zajęcia będą prowadzone w języku polskim.
Przyjazd w niedzielę wieczór
Zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku rano
Koniec zajęć w sobotę w granicach godziny 13:00
- uczestnictwo w zajęciach 1.150zł
Ilość miejsc ograniczona - tylko 25 uczestników.
Wymagana przedpłata: 500zł 

Pobyt w hotelu Welski, Health & Happiness Center
- pokój 1-osobowy ze śniadaniem - 120zł/osoba,
- pokój 2-osobowy ze śniadaniem - 95zł/osoba
- wyżywienie wegetariańskie z opcją wegańską w cenie 85zł (+ kawa, herbata, domowe ciasto, owoce sezonowe stale dostępne).
Osoby zapisujące się na zajęcia ustalają warunki swojego zakwaterowania bezpośrednio z hotelem Welskim.

Obiekt i teren o wysokich wibracjach energetycznych:

 • w kręgu kamiennym – ok. 70-80 tys. j. Bovisa

 • w piramidzie – ok. 50 tys. j. Bovisa

 • w budynku – ok. 18 tys. j. Bovisa;

Certyfikat o wyjątkowych (sanatoryjnych) właściwościach obiektu (relaks, sen) został wydany przez Jana Mackiewicza

 • Pozostałe atrakcje fakultatywne:

 • Cedrowa fito sauna – Beczka cedrowa (1 osobowa) - w obiekcie – 40,- / os.

 • Sauna parowa kilkuosobowa ( do 5-6 osób ) - w sąsiednim budynku – 50 m. od obiektu. – powyżej 2 os. - 30,-/os.

 • Masaże - wykonuje masażystka Aneta – po wcześniejszym uzgodnieniu terminów.

 • Masaż na 4 ręce z ustawianiem kręgosłupa metodą Ackermana – 150,-/os.

 • Rollmasażer – dostępny gratis dla grup,

 • Gravity system, ławka grawitacyjna – sprzęt rehabilitacyjny do korekty kręgosłupa – dostępny gratis z asystą instruktora,

 • Woda z własnego źródła o naturalnych właściwościach alkalicznych. ph ~ 8  - w pokojach, bez ograniczeń

 • Salonik kominkowy

 • 2,5 ha własnego terenu leśnego wokół hotelu + kilkadziesiąt ha lasu w bezpośrednim sąsiedztwie (otulina Welskiego Parku Krajobrazowego)

 • Nasi przyjaciele mają własną elektrownię wodną i młyn (wycieczka - ok. 10 km. ).

Możliwość zakupu mąki orkiszowej i innych mąk oraz makaronów BIO.

 • Jezioro Lidzbarskie – 4 km. – malownicze rynnowe,

 • Rzeka „Wel" – 1 km. – możliwość organizowania spływów kajakowych

Rezerwacja noclegów w Hotelu Welski
13-230 Lidzbark, Cibórz 1C
recepcja@welski.pl
+48 23 654 11 17, +48 503 015 686, +48 692 400 924
www.welski.pl

Ewa.Bremec.250.jpg

EWA BREMEC
Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Relacje uczestników sesji indywidualnych i seminarium wyjazdowego
w Starzynie w Puszczy Białowieskiej w 2018.

EWA BREMEC - o metodzie Diagnostyki Karmicznej.
Porządkowanie przestrzeni własnego życia.

- W większości przypadków, na warsztaty oraz konsultacje indywidualne przychodzą osoby, które starają się rozwiązać problemy w związkach, rodzinie, miejscu pracy, czy poprawić niezadowalający stan własnego zdrowia. Mają nadzieję, że dzięki możliwości uzyskania informacji z biopola, (które znane jest także, jako pole, pole morfogenetyczne, pole informacyjno-energetyczne, czy pole akaszy), uda im się zrozumieć przyczyny i osiągnąć satysfakcjonującą poprawę. Ważnym elementem tego procesu stanowi zrozumienie, że zarówno problemy, jak i choroby, nie są złem koniecznym, ale pomocą na drodze podnoszenia świadomości i duchowego wzrostu. Są niczym migające czerwone światełko, sygnalizujące, że powinniśmy się zatrzymać, zweryfikować dotychczasowe postępowanie, oraz zastanowić nad obraniem nowej, lepszej drogi. Aby znajdując się w trudnej, a niejednokrotnie traumatycznej sytuacji nie czuć się jak bohater toczącego się dramatu, ale dzięki zrozumieniu, rozpocząć prowadzącą do poprawy, pracę nad sobą.

Kluczowym momentem, niezbędnym do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu przemian, jest uświadomienie sobie wielopoziomowej struktury ludzkiego bytu. Ponieważ ciało fizyczne, na którym rozpoznajemy symptomy choroby wraz z ludzką psychiką, związane są z poziomem materii. Natomiast przyczyny ukryte są zwykle głębiej, na poziomie uczuć i emocji, na poziomach informacyjno-energetycznych (możemy tam odnaleźć wzorce i programy odziedziczone po przodkach, czy przyniesione z poprzednich wcieleń). Jak również na poziomie duchowym, gdzie realizowany jest cel duszy, a problemy uwarunkowane są karmicznie i związane z zadaniem obecnego życia. I to właśnie dla zrozumienia tego wyższego celu, podświadomie dążymy do sytuacji (jednej lub wielu), które zmuszają nas niejako do podjęcia poszukiwań. Czasem osoba, aby podnieść poziom świadomości i wykonać znaczący krok naprzód, na drodze ewolucji własnej duszy, kieruje się celowo w stronę traumatycznej sytuacji, gdyż potrzebuje doświadczenia przeciwnego do tego, jakie miała w przeszłości. Często też właśnie, dlatego, trafia na tego typu warsztaty, czy konsultacje, pomimo iż czasem w ogóle sobie tego nie uświadamia, bo kieruje ją tam intuicja, związana z poziomem duszy.

Warto wiedzieć, że dopóki nie przestaniemy szukać winy oraz winnych na zewnątrz, nie zrozumiemy, że sytuacja zewnętrzna stanowi odzwierciedlenie naszego wewnętrznego stanu, nie zrozumiemy przyczyn i nie rozpoczniemy pracy nad sobą, tak długo, nawet chwilowa poprawa, czy wycofane symptomy, będą wracać i wymuszać podjęcie zdecydowanych działań. Tego typu warsztaty są okazją zwrócenia się do wewnątrz, zrozumienia istoty i przyczyny własnych ograniczeń oraz uwolnienia się ze skostniałych wzorców, programów czy uzależnień. Są pomocą do rozpoczęcia procesu transformacji, pozwalającego prowadzić bardziej świadome i satysfakcjonujące życie. Zrozumienia, że dzień dzisiejszy jest efektem postępowania w przeszłości oraz zalążkiem tego, co dopiero nadchodzi - Ewa Bremec.

bottom of page